Gwiazdy

Jak gwiazdy świętowały Dzień Niepodległości?

Gwiazdy

11 listopada to ważne święto dla obywateli Polski. Jak gwiazdy uczciły Narodowe Święto Niepodległości? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

11 listopada 1918 roku, ta dana na stałe zapisała się w pamięci każdego Polaka. Rokrocznie w drugim tygodniu listopada wywieszamy flagi, bierzemy udział w Marszu Niepodległości lub spędzamy wolny czas w gronie najbliższych. Co tego dnia robiły gwiazdy?

Gwiazdy obchodzą Dzień Niepodległości

Wczoraj w mediach społecznościowych zawrzało od nowych zdjęć. Gwiazdy polskiego show-biznesu chwaliły się, co robiły tego dnia. W gronie celebrytów patriotów w tym roku znaleźli się Robert i Anna Lewandowscy, Edyta Górniak, Paulina Krupińska, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał oraz Joanna Jędrzejczyk.

Gwiazdy i ich wpisy na Instagramie

Cleo 11 listopada opublikowała na Facebooku post, w którym zwróciła uwagę na to, że prawdziwym domem jest ojczyzna.

Pamiętajmy, że nasz DOM to Ojczyzna. To nasza historia, kultura, nasze wartości i to, kim naprawdę jesteśmy. Kochana Polsko bądź silna i zdrowa na zawsze!

Święto Niepodległości obchodziła też Martyna Wojciechowska. Podróżniczka również podzieliła się z fanami zdjęciem i dodała do niego opis.

POLSKA. MÓJ DOM. Moja rodzina. Moi przyjaciele. To tu się wychowałam, to tu nauczyłam się spełniać swoje marzenia i sięgać po niemożliwe. Cały czas wierzę, że mimo dzielących nas różnic nauczymy się ze sobą rozmawiać z szacunkiem. Pomyślcie dzisiaj o tych, którzy poświęcili wszystko, co kochali, żebyśmy mogli cieszyć się WOLNOŚCIĄ.

101 rocznicę odzyskania niepodległości świętowała też Edyta Górniak. Pod zdjęciem dodała, że jest dumna, że pochodzi z kraju tak niezwykłej historii.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości