Gwiazdy

Jak Dowborowie obchodzą Światowy Dzień Gry Wstępnej?

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Bartosz Krupa/East NewsJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor uwielbiają z siebie żartować. Tym razem opublikowali krótkie filmy, nawiązujące do Światowego Dnia Gry Wstępnej. Fani odpowiadają rozbawieni: "No po prostu płaczę do telefonu".

Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska-Dowbor jest znaną polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną oraz prezenterką telewizyjną. Od 2021 roku należy także do grupy kabaretowej. Z Maciejem Dowborem, dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, synem Katarzyny Dowbor, są małżeństwem od 2014 roku. Mają dwie córki - Janinę i Helenę.

Para słynie z organizowanych przez siebie "Domówek u Dowborów", czyli rozmów live na Instagramie, na które zapraszają wielu znanych gości. Dowborowie znani są również z ogromnego poczucia humoru. Często żartują nawet z siebie wzajemnie, oznaczając się pod wrzucanymi przez siebie postami na Instagramie.

Zobacz wideo: "Domówka u Dowborów" wystawiona na WOŚP

”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Dzień Dobry TVN

Światowy Dzień Gry Wstępnej - jak świętują Dowborowie?

Tym razem Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor postanowili zażartować z okazji Światowego Dnia Gry Wstępnej. Maciej Dowbor opublikował na Instagramie krótki film, na którym w jednej scenie Joanna Koroniewska tańczy w skąpej piżamie, a w kolejnej leży na łóżku i mówi, że boli ją głowa. Pod filmem pojawia się opis: "Kiedy Mistrz Gry Wstępnej przegrywa w dogrywce do zera. A Wy jakie macie wymówki?! Jakby co to dziś jest Światowy Dzień Gry Wstępnej!!".

Film z tej okazji wrzuciła także Koroniewska-Dowbor. W opisie czytamy: "Dziś Światowy Dzień Gry Wstępnej! Czy Wy też lubicie przebieranki?! Jak każda dorosła kobieta mam swoje "ukryte pragnienia". A zresztą, co ja się będę rozpisywała… zobaczcie sami!! A Wy wolicie policjanta, marynarza czy może dostawcę pizzy?! To tak w nawiązaniu do niedawnego Halloween oczywiście".

W filmie na swoim profilu tańczy do muzyki, po czym pojawia się ujęcie Macieja Dowbora w stroju pingwina oraz głos aktorki "ubieraj się w strój pingwina natychmiast". Oba filmy niesamowicie rozbawiły fanów pary. Pod postami czytamy komentarze: "Ja jak mówię do męża, że mnie boli głowa dziś, to on mi odpowiada, że dziś mu ona do niczego nie będzie potrzebna" - żartuje jedna z pań komentujących post. Rozbawiony Maciej Dowbor odpowiada jej: "dobre - pożyczam". Inni komentują też: "No po prostu płaczę do telefonu" oraz "Ulubiona pozycja w łóżku: blisko ściany, żebym mogła używać telefonu, jak się ładuje"

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości