Gwiazdy

Damian Michałowski od dawna ma pseudonim "Ojciec Redaktor". Jaka historia się za tym kryje?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Damian Michałowski od jakiegoś już czasu znany jest jako "Ojciec Redaktor". W jednym z wywiadów dziennikarz wyjaśnił, skąd wziął się pseudonim, pod którym funkcjonuje też na swoim instagramowym profilu. Czy inne osoby często zwracają się do niego w ten sposób?

Damian Michałowski – "Ojciec Redaktor"

Damian Michałowski to znany dziennikarz i prezenter, który w marcu 2020 roku zadebiutował w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Szczęśliwy tata Henryka oraz Helenki znany jest jako "Ojciec Redaktor" i taki też nick ma na swoim instagramowym profilu. Jak narodził się jego pseudonim? O tym opowiedział w jednym z wywiadów dla przeAmbitni.pl. Okazało się, że historia pseudonimu związana jest z jego pracą w radiu i kolegą Michałem Korościelem.

Tak się stało, że jemu się urodziło dziecko, chyba rok wcześniej niż mi i on, jako doświadczony ojciec, udzielał mi porad

- opowiadał.

Obaj panowie wymyślili wtedy cykl "Ojciec redaktor, czyli wesołe jest życie tatuśka" i tak oto właśnie Damian Michałowski został "Ojcem Redaktorem". Czy właśnie w takich sposób zwracają się do niego różne osoby? Okazuje się, że bardzo często mylnie mówią one do niego Michał lub po prostu odzywają się bezosobowo.

Oto cały zapis rozmowy z dziennikarzem.

Rodzina Damiana Michałowskiego

Rodzinne przygody "Ojca Redaktora" można śledzić na jego profilu na Instagramie. Tam właśnie pochwalił się odkryciem u siebie fryzjerskiego talentu. W czasie domowego odosobnienia, gdy zamknięte były wszystkie salony, miał bowiem okazję farbować swojej żonie włosy.

Małżonka w odrostowej potrzebie, więc przybyłem z odsieczą!✂️ co prawda w pewnym momencie zabiegu usłyszałem "wolałam mieć już chyba te siwe włosy"? Ale żona to odważna kobieta, więc wysiedziała do końca☀️

- chwalił się na początku maja.

Damian Michałowski zrelacjonował również swoją wizytę u dentysty z synem, który dzielnie zniósł całe spotkanie u specjalisty. Mogliśmy też dowiedzieć się, jak dziennikarz wraz z rodziną spędzał wakacje czy urodziny 4-letniego Henia.

Zobacz także:

Ostatni weekend z Dzień Dobry Wakacje. Wspominamy najlepsze materiały

Przemek Kossakowski o ważnym dla niego miejscu na ziemi. "Mieszkałem tam ponad rok, zanim zostałem celebrytą"

W ogrodzie u Patrycji i Andrzeja Sołtysików. "Trzy pierwsze i bardzo symboliczne drzewa już są"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości