Gwiazdy

Cezary Pazura ucieka od cukru. "Żyjemy w świecie nawyków"

Gwiazdy

Reporter:
Olivier Janiak
Projekt Plaża - Cezary Pazura

Dbanie o siebie powinno być nawykiem. Warto więc dopilnować, żeby nasze codzienne wybory były zdrowe. Dotyczy to także napojów, po które sięgamy podczas upalnych dni. W Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak rozmawiał na ten temat z Cezarym Pazurą.

Cezary Pazura - jak dba o formę?

Cezary Pazura znany jest ze swojej świetnej formy. Aktor namawia wszystkich do zmiany nawyków na zdrowsze. W rozmowie z Oliverem Janiakiem zdradził, jak dba o dietę. Czego unika?

- Nie można się tak zastać, w tym co człowiek zna i co człowiek wie, bo żyjemy jednak w świecie nawyków. Wystarczy poświęcić im troszeczkę czasu i zacząć z nimi walczyć. Dlatego uważam, że warto uciekać od cukru i wszędzie, jeżeli kupujesz opakowanie napoju, sprawdzić, czy on jest, czy go nie ma - radzi Cezary Pazura.

Wspomnienia z wakacji Cezarego Pazury

Aktor niedawno wrócił z Kalifornii, gdzie wraz z rodziną spędzał wakacje.

- Byliśmy w Kalifornii i rzeczywiście chciałbym powiedzieć, że serdecznie polecam. Ale powiem ci, państwo mnie zabijecie i chyba ty też, ale tu jest taniej, czyli Stany podrożały - śmieje się gwiazdor. W podróży za ocean Cezary Pazura starał się pokazać dzieciom miejsca, których sam wcześniej nie widział. - Wielki Kanion, San Francisco w którym nigdy nie byłem - wylicza Pazura. - Ale najciekawsze w tym wszystkim jest zawsze jedno: (...) "Tato, kiedy dojedziemy?" - żartuje.

"Killer słodzonych i mistrz orzeźwienia"

Ulubieniec polskiej publiczności przez dwa letnie miesiące dawał dobry przykład jako "Killer słodzonych i mistrz orzeźwienia". Szerzył wśród swoich fanów ideę zdrowych nawyków, przekonywał do sięgania po wodę jako zdrowszą alternatywę oraz do próbowania napojów bez dodatku cukru, a nawet bez słodzików. Nie zapominał również o byciu wzorem dla swoich dzieci.

- Cieszę się, że w tym roku mogłem posłużyć za dobry wzór i mogłem być Killerem słodzonych i namawiać wszystkich na moc orzeźwienia i zero słodzenia. Moje dzieci uwielbiają napoje z Żywca, które nie mają cukru, a są bardzo smaczne. Podobnie mają z nawykami żywieniowymi, (...) jedzą rano kaszę jaglaną z rybą - wyznał aktor.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Olivier Janiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości