Gwiazdy

Jacek Kawalec na wakacjach w Rumunii. "Namiot, słońce, ceny niższe niż w kraju"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Jacek Kawalec

Jacek Kawalec to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, a od niedawna wokalista Budki Suflera. Gwiazdor pochwalił się w mediach społecznościowych, że odpoczywa w Rumuni. Jak mija mu wypoczynek?

Jacek Kawalec na wakacjach w Rumunii

Wakacje trwają w najlepsze. Wiele gwiazd za pośrednictwem mediów społecznościowych chwali się letnim wypoczynkiem. Wśród nich jest także Jacek Kawalec. Aktor i wokalista Budki Suflera aktualnie przebywa w Rumunii. Co ciekawe, gwiazdor zdecydował się na wakacje pod namiotem.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

- Namiot, słońce, ceny niższe niż w kraju - rumuńskie wakacje czeskim autem. Codziennie nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wrażenia, ślady historii, przygoda… - napisał artysta.

Jacek Kawalec. Jak spędza wakacje?

Gwiazdor zdradził też, że stara się spędzać wolny czas bardzo aktywnie, np. pływając w Morzu Czarnym. - Pół godzinki pływania i sadzone się należą. Na kawior pod namiotem musiałbym wziąć kredyt - zażartował. Poza aktywnością sportową aktor i wokalista znalazł też czas na wycieczkę.

Aktor wybrał się bowiem nad Dunaj, a zdjęcie z tej wyprawy zamieścił w sieci. - Wizyta w delcie Dunaju - napisał pod fotografią.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości