Gwiazdy

Izabella Scorupco świętuje drugą rocznicę ślubu. Aktorka pokazała w sieci zabwny film z wesela

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Izabella Scorupco, czyli niezapomniana Helena Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem", dwa lata temu wyszła za mąż za szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena. Z okazji rocznicy ślubu aktorka pokazała na Instagramie krótki film z wesela. Choć wielu spodziewało się romantycznych scen, na nagraniu widać, jak panna młoda przypadkiem potyka się i upada. 

Izabella Scorupco – życie prywatne

Izabella Scorupco rzadko udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne. Do dziś dla wielu pozostała dziewczyną Bonda z filmu "GoldenEye" i Heleną z "Ogniem i mieczem". Aktorka większość życia spędziła w Szwecji, a obecnie na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze - z polskim hokeistą Mariuszem Czerkawskim - rozpadło się po dwóch latach. Następnie przez 12 lat była żoną biznesmena Jeffrey'a Raymonda, jednak i ten związek nie przetrwał. W 2019 roku wyszła za mąż po raz trzeci. Tym razem jej wybrankiem został szwedzki biznesmen Karl Rosengren z którym aktorka jest związana od stycznia 2018 roku. 

Izabella Scorupco pokazała film z wesela

Ślub Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena miał miejsce 6 października 2019 roku. Ceremonia odbyła się w Los Angeles, a w tle można było zobaczyć słynny napis "Hollywood". Krótkie nagranie z wesela aktorka opublikowała na Instagramie.

- Izabella Scorupco strzeże swoją prywatność, rzadko udziela wywiadów. Dwa lata temu po raz trzeci wyszła za mąż i dopiero teraz wrzuciła krótki, ale momentami zabawny film ze ślubu. Dzięki temu przynajmniej wiemy, jak wyglądała na swoim ślubie - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Na filmie widać, jak panna młoda potyka się o stopień i upada na podłogę. Biorąc pod uwagę, że gwiazda podzieliła się nagraniem, można przypuszczać, że nic poważnego się nie stało, a cała sytuacja ją rozbawiła. 

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości