Gwiazdy

Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie, jak trudno zbudować relację. "Nie wstydźmy się uczuć"

Gwiazdy

Artur Barbarowskii/East News

Izabela Juszczak to jedna z uczestniczek 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Szczęśliwie znalazła w nim miłość, a także zyskała spore grono wiernych fanów. Niedawno w sieci pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze znajomymi z show, a weekendowy kadr opatrzyła ważnym komentarzem.

Izabela Juszczak znalazła miłość w programie

35-letnia Izabela Juszczak z Bytomia jest fryzjerką, która od 12 lat prowadzi swój salon. Choć kocha swój zawód, przez długi czas nie czuła spełnienia. Kobiecie brakowało… miłości. Tę odnalazła w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" u boku Kamila Węgrzyna. Zakochani jako jedni z nielicznych zdecydowali się kontynuować znajomość i zawalczyć o związek. Kamil dla żony podjął nawet decyzję o zmianie miejsca zamieszkania. - Niebawem będzie przeprowadzka - zdradził w Dzień Dobry Wakacje.

Obecnie małżeństwo ochoczo uczestniczy w ceremoniach weselnych swoich znajomych, a także utrzymuje kontakt z uczestnikami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niedawno Izabela opublikowała na swoim koncie na Instagramie wspólne zdjęcie i poruszyła ważny temat.

Nie odkładajmy spotkań, bo za daleko, za późno, za często. Nie szczędźmy miłych słów przyjaciołom bądź swoim bliskim. Nie zapominajmy mówić: dziękuję, przepraszam, kocham. Nie bójmy się uśmiechać. Nie kryjmy troski o innych. Nie wstydźmy się uczuć i relacji

– zaczęła.

Następnie kobieta dodała, że świat należy ulepszać, dlatego też warto zadbać o to, aby drugiej osobie było w naszym towarzystwie po prostu miło. Choć każdy z nas jest zupełnie inny, łączy nas jedna wspólna nić – emocje.

- Bądźmy dla siebie lepsi i celebrujmy wspólnie spędzone chwile. Każdy z nas jest inny. Każdy wyjątkowy z zapisaną swoją historią. Mimo tego, że jesteśmy inni, to łączą nas podobne emocje, przeżycia i doświadczenia. Więc żyjmy tak, by było co wspominać. Dziękuję Wam za wspaniały kolorowy weekend - dodała.

Fani popierają słowa Izabeli

Pod postem Izabeli pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że warto mówić bliskim dobre rzeczy, gdyż nawet najmniejsze i błahe na pozór słowa, mają dla nas wielkie znaczenie.

- "Fajny wpis, warto mówić dobre rzeczy bliskim", "Małe słowa i gesty są bardzo ważne", "Widać super ekipa. Tak trzymać", "Pięknie napisane" - pisali fani.

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości