Gwiazdy

Iza Janachowska świętuje 2. urodziny synka. Motywem przewodnim imprezy była ulubiona bajka chłopca

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Izabela Janachowska świętowała niedawno 2. urodziny swojego synka Christophera. Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciami z wyjątkowej uroczystości, którą przygotowała dla chłopca. Jak przystało na miłośniczkę przyjęć i uroczystości rodzinnych, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

2. urodziny syna Izabeli Janachowskiej

Na opublikowanych w sieci fotografiach widać szczęśliwą ekspertkę ślubną, jej syna, Christophera i męża, Krzysztofa Jabłońskiego. Przyjęcie urodzinowe, jak dodaje Izabela, pierwsze w życiu Christophera (pierwsze urodziny chłopca odbywały się w czasie pierwszego lockdownu), było niezapomniane. - Ale to był wspaniały dzień? Nawet pogoda dopisała i pomimo zapowiadanego deszczu, świeciło piękne słońce ☀️ - napisała pod postem. Postanowiliśmy zapytać Izabelę, czy to znaczy, że miała przygotowany plan awaryjny. - Tak, zdecydowanie. Na początku przyjęcie miało się odbyć w ogrodzie w domu moich rodziców, jednak ponieważ pogoda była niepewna zdecydowałam się na zmianę lokalizacji na taką, w której, w przypadku złej pogody goście mogli się bawić także w środku - przyznała. - Na szczęście nie było takiej konieczności, ale zawsze zachęcam wszystkich, także pary młode, żeby mieć plan "B" na wypadek nieprzewidzianych okoliczności - podsumowała Izabela.

Motywem przewodnim całej uroczystości była Pszczółka Maja. - To aktualnie ulubiona bajkowa postać Chriska, zdecydowanie ten dzień nie mógł się odbyć bez niej - śmieje się Izabela i rzeczywiście, żółto-czarne dekoracje królowały w ogrodzie, w którym została zorganizowana impreza. Obok balonów i kwiatów pojawiły się tam także niezwykle modne, także w branży ślubnej litery z żarówkami układające się w imię chłopca, były zabawki w kształcie pszczółek i, oczywiście tort z bohaterką kreskówki. Nie ma wątpliwości, że uroczystość była dopięta na ostatni guzik.

Fani Izabeli zachwyceni przyjęciem urodzinowym jej syna

Jak można się było spodziewać, pod postem Izabeli niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Nie brakowało życzeń dla Christophera: " Wszystkiego najpiękniejszego dla Chriska", "Wszystkiego cudownego i słodkiego życia dla Chriska ???❤", "Wszystkiego najlepszego dla slodziaczka. Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ❤️". O komentarz pokusiła się też Małgorzata Socha: "Wszystkiego cudownego dla Chrisa".

Redakcja serwisu dziendobry.tvn.pl przyłącza się do życzeń! Sto lat :)

Zobacz wideo: Izabela Janachowska prywatnie i rodzinnie

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości