Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje urodziny męża. "Moja inspiracja i największe wsparcie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz / East News

Piękny widok i oni przytuleni do siebie. Izabela Janachowska na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Specjalistka branży ślubnej złożyła mężowi wzruszające życzenia z okazji urodzin.

Izabela Janachowska składa życzenia mężowi

Izabela Janachowska w czerwcu 2014 roku poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Para chętnie pokazuje się razem, a na Instagramie ekspertki branży ślubnej co jakiś czas pojawiają się fotografie ukochanego męża. Tym razem jednak powód był szczególny. Z okazji urodzin swojego wybranka, Izabela Janachowska opublikowała wspólne zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym opisem.

Mój mąż, moja inspiracja i moje największe wsparcie dziś świętuje urodziny. Kochanie zdobywaj świat, spełniaj marzenia i ciesz się życiem! Bądź szczęśliwy

- napisała.

Fani w komentarzach dołączali się do życzeń. Nie zabrakło także zachwytów nad parą.

  • Najlepszego dla Krzysztofa
  • Piękna z Was para
  • Najlepsze życzenia dla Męża! Piękna fotka

- pisali.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Związek Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego od początku wzbudzał sporo emocji, jednak oni udowodniają, że łączy ich prawdziwe uczucie. Spotkali się na planie "Tańca z gwiazdami", ale nic nie wskazywało wówczas, że zostaną parą, a co dopiero małżeństwem.

- Łatwiej byłoby mi zarobić pierwszy milion, nawet dzisiaj, niż zdobyć serce Izy. To było totalne wyzwanie – mówił Krzysztof Jabłoński w "Kulisach sławy".

Wyzwanie zostało podjęte i sukces został osiągnięty. W 2014 roku Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński powiedzieli sobie "sakramentalne tak". W 2019 roku na świat przyszedł ich synek, Christopher Alexander.

Izabela Janachowska i mężczyźni jej życia. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Agata Rubik rozbiła samochód w "Power Couple". Która para odpadła z programu?

W lockdown wchodzimy roztańczonym krokiem - jak Paulina Krupińska-Karpiel i jej mąż. Choreografia na medal

Dlaczego Ryszard Rembiszewski zamieszkał z żoną w Hiszpanii? "Tu jest zupełnie inny tryb życia"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości