Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje 9. rocznicę związku. Ewa Minge skomentowała: "Im wyżej i piękniej, tym większe stado wrogów widać z góry"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Izabela Janachowska i jej mąż, Krzysztof Jabłoński mają ostatnio wiele powodów do świętowania: niecały miesiąc temu obchodzili urodziny syna, niedawno też pokazała się ich pierwsza wspólna okładka, a teraz właśnie mija 9 lat, odkąd postanowili być razem.

Izabela Janachowska świętuje kolejną rocznicę związku

Wpis, który Izabela Janachowska opublikowała w mediach społecznościowych wzruszył fanów. - 4 czerwca to wyjątkowa data w moim sercu ❤️. 9 lat temu rozpoczęliśmy piękną przygodę zwaną miłością i tak już prawie dekadę razem idziemy przez życie - napisała w poście. Wygląda na to, że prezenterce i jej mężowi udało się stworzyć trwały, szczęśliwy związek, choć wielu nie dawało im na to szans. Jak Izabela Janachowska podsumowała czas spędzony z Krzysztofem Jabłońskim? - Kocham i jestem kochana - to najpiękniejsze, co można dostać od losu!

Ewa Minge skomentowała post Izabeli Janachowskiej

Post, który ślubna ekspertka opublikowała w sieci zachwycił fanów i znanych znajomych Izabeli. O komentarz pod romantycznym zdjęciem pary pokusiła się m.in. Ewa Minge.

Brawo Wy i błagam nie tłumaczyć się już z tej pięknej miłości. Im wyżej i piękniej tym większe stado widać z góry wrogów... ale co oni mogą?

- napisała. Warto dodać, że to nie jest pierwszy raz, kiedy projektantka zachwyca się uczuciem tej pary. Wielokrotnie podkreślała, że kibicuje Izabeli i Krzysztofowi, i często daje temu wyraz.

Zobacz wideo: Izabela Janachowska i mężczyźni jej życia

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości