Gwiazdy

„Niegrzeczna” Iwona Węgrowska wraca do show biznesu. „To będzie jeden z moich najlepszych wideoclipów i mega odlotowych”

Gwiazdy


Po kilkuletniej przerwie spowodowanej urodzeniem córki Iwona Węgrowska zapowiada powrót do świata show biznesu. Zamierza to zrobić w wielkim stylu. Wokalistka pracuje obecnie nad nowym teledyskiem. Klip do utworu „Niegrzeczna” wkrótce trafi do fanów.

Iwona Węgrowska: przerwa w karierze

Iwona Węgrowska to piosenkarka, która znana jest z wyjątkowego głosu i przebojów takich, jak „Pokonaj siebie” i „Cztery lata”.

5 lat temu wokalistka została mamą córeczki i na pewien czas zrezygnowała z kariery muzycznej. Rodzina i mała Lila stały się jej priorytetem.

Niedawno piosenkarka świętowała swoje 38 urodziny. Z tej okazji udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym wyznała, że marzy o powrocie na estradę.

Tego mi brakuje, żeby być spełnioną i szczęśliwą

– mówiła Iwona Węgrowska z rozmowie z Basią Pasek.

Po tej deklaracji wokalistka postanowiła przejść do czynu. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z planu nowego teledysku do utworu „Niegrzeczna”.

„Niegrzeczna”- nowy singiel Iwony Węgrowskiej

Prace na planie nowego teledysku szły pełną parą. Na potrzeby klipu wokalistka przeszło imponującą metamorfozę.

Mimo że Iwona skrzętnie dokumentowała przebieg prac na planie, wciąż niewiele wiadomo na temat jego premiery. Jak zapewniła wokalistka, już wkrótce podzieli się efektami swojej pracy. Do tego czasu jej fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz też:

Iwona Węgrowska znowu w związku? "Rozeszliśmy się, ale jesteśmy razem"

Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę dzięki… Mai Sablewskiej

Na scenie DDTVN: Iwona Węgrowska i Dominika Zamara

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości