Gwiazdy

Iwona Węgrowska utworem „Niegrzeczna” zapowiada kolejny etap w karierze: "Singiel pokazuje nową mnie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Po przerwie związanej z wychowywaniem córki Iwona Węgrowska wraca na scenę z nowym materiałem. Premiera singla „Niegrzeczna” wraz z teledyskiem odbędzie się 29 czerwca. Czego mogą spodziewać się fani? Wokalistka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących najnowszej piosenki.

Iwona Węgrowska – kariera muzyczna

Iwona Węgrowska to utalentowana wokalistka i posiadaczka czterooktawowego głosu. Autorka hitów takich jak „Cztery lata” czy „Jak diament”, na jakiś czas zniknęła ze świata show-biznesu. Artystka skupiła się na wychowaniu córki i rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

Teraz gwiazda planuje wielki powrót na scenę. Co przygotowała dla fanów?

Po długim czasie przerwy w końcu wracam na rynek muzyczny. Już nie mogę się doczekać, kiedy teledysk ujrzy światło dzienne. Realizowałam go z młodym doświadczonym teamem. Świetnie mi się z nimi pracowało na planie. Odliczam dni do premiery. Będziecie na pewno zaskoczeni, gwarantuję to Wam

- zdradziła nam Iwona.

Iwona Węgrowska wraca z nową twórczością

Artystka po przerwie wraca z nowym materiałem. W premierowym singlu pt. „Niegrzeczna” pokaże się z zupełnie innej strony.

Wraz z nową piosenką ukaże się także teledysk, w którym fani będą mogli zobaczyć wizerunkową przemianę wokalistki oraz jej odświeżony styl. Nadchodzący singiel zapowiada nowy etap kariery muzycznej Iwony Węgrowskiej.

Nowym singlem chciałabym pokazać swój nowy wizerunek. W klipie jak i singlu bawiłam się nim oraz całą formą. Jest to pierwszy taki singiel, który pokazuje nową mnie

- zdradziła nam piosenkarka.

Premiera singla przewidziana jest na 29 czerwca (poniedziałek). Współautorem utworu jest Paweł Skorupka oraz Patrycja Kosiarkiewicz, która stworzyła jeden z hitów Iwony Węgrowskiej "Pokonaj siebie" (zaśpiewany w duecie z Piotrem Kupichą z zespołu Feel).

Piosenka „Niegrzeczna” jest zapowiedzią najnowszego albumu gwiazdy. Jego premiera planowana jest na początek przyszłego roku.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości