Gwiazdy

Iwona Węgrowska poroniła. "Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Iwona Węgrowska przeżywa bardzo trudne chwile. Wokalistka w poruszającym poście na Instagramie poinformowała o stracie dziecka. Przyznała, że od kilku dni nie może się pozbierać. "To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne" - dodała.

Iwona Węgrowska straciła dziecko

W pierwszym tygodniach sierpnia Iwona Węgrowska poinformowała media, że jej rodzina powiększy się. Mama 5-letniej Lilii zdradziła, że jest we wczesnych miesiącach ciąży. Dodała także, że od teraz musi na siebie szczególnie uważać. Niestety, okazało się, że wokalistka poroniła. O swojej tragedii artystka poinformowała w poruszającym poście na Instagramie.

Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem....teraz i tak nie ma to już znaczenia? Kiedy usłyszałam serduszko ❤byłam pewna, że nic złego się juz nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić?

- napisała.

Piosenkarka nie ukrywała, że utrata oczekiwanego maleństwa jest dla niej naprawdę bolesnym i trudnym doświadczeniem.

Nie moge się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne.To wszystko, co mogę powiedzieć teraz

- wyjaśniła.

Poronienia

Iwona Wegrowska nie jest jedyną znaną osobą, która musiała zmierzyć się z bólem po stracie dziecka. Na początku sierpnia okazało się, że poroniła również żona zwycięzcy Eurowizji 2015, Månsa Zelmerlöwa. Okazało się wówczas, że nie było to pierwsze takie doświadczenie w jej życiu. O poronieniu otwarcie mówiła też Aleksandra Żebrowska. Żona Michała Żebrowska niedawno po raz trzeci została mamą. Zdradziła jednak, że była to jej siódma ciąża.

W 2019 w pierwszym trymestrze ciąży poroniła również Hilaria Baldwin . "Dzisiaj nie było bicia serca… więc to już koniec…” - napisała po stracie na Instagramie. Ciąża była zagrożona. Dziecko nie rosło jak należy, a bicie jego serca było słabe. Aktorka dzieliła się z fanami swoimi najgorszymi obawami w mediach społecznościowych. 35-latka była w piątej ciąży. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk szczerze o rozstaniu z narzeczonym i jego zdradzie: "Myślałam, że to ja powinnam się zmienić"

We wrześniu rodzice dostaną dodatkowy zasiłek opiekuńczy, jeśli placówka szkolna będzie zamknięta

Landon Clifford nie żyje. 19-letni YouTuber osierocił dwie córeczki. "Był najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości