Gwiazdy

Iwona Węgrowska odważnym zdjęciem rozgrzewa zmysły. "Mimo pandemii czasami się ogarnę"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Iwona Węgrowska jest dumna ze swoich kobiecych kształtów. Chętnie chwali się figurą i zamieszcza w sieci odważne zdjęcia. Nie inaczej jest na najnowszej fotce, na której piosenkarka pozuje w mocno wydekoltowanym topie. Fani nie kryją zachwytu.

Iwona Węgrowska - kariera

Iwona Węgrowska to piosenkarka, znana z takich hitów jak "Pokonaj siebie" i "Cztery lata". 5 lat temu została mamą córeczki i na pewien czas zrezygnowała z kariery muzycznej. Rodzina i mała Lila stały się jej priorytetem, co wokalistka chętnie pokazuje w Internecie.

Od premiery jej ostatniej płyty minęło 10 lat. W maju tego roku piosenkarka skończyła 38 lat, a miesiąc później wydała singiel pt. "Niegrzeczna" , który zapowiada jej nowy album. Krążek ma się pojawić w sprzedaży na początku 2021 r.

- Singlem oraz teledyskiem chciałam pokazać moim słuchaczom nowy etap w życiu, w którym nie boję się robić tego, co lubię i to, co mi się podoba. Jesteś facetem i chcesz tańczyć na szpilkach - tańcz, chcesz przefarbować włosy na fioletowo - przefarbuj. Nie patrzmy na innych, żyjmy tak jakby, jutra miało nie być. Nie zastanawiajmy się, co powiedzą inni, żyjmy! - mówiła wtedy Iwona Węgrowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Iwona Węgrowska odsłania biust

Piosenkarka nie ukrywa swoich kobiecych, ponętnych kształtów. Często zamieszcza w sieci zdjęcia w podkreślających walory sylwetki pozach.

Na najnowszej fotce także widzimy artystkę w wyrazistym makijażu i mocno wydekoltowanym topie. Nie ma wątpliwości, że doskonale czuje się w swoim ciele.

- Mimo pandemii czasami się ogarnę ??.Nie wiem jak Wy i u Was, ale i kolacja może być w takim wydaniu? Szpilki mile widziane??❤Itd itd? Dziewczyny trzeba sobie radzić ??

- napisała Iwona Węgrowska na Instagramie.

Iwona Węgrowska kusi w sieci

Pod odważnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni.

- Nie mogę wyjść z podziwu ? Śliczna jak zawsze ❤️Ładna kobieta jak zawsze wygląda świetnie?- piszą obserwatorzy.

Iwona Węgrowska o kryzysowej sytuacji spowodowanej pandemią: "Od marca nie zarobiłam złotówki. Jestem artystą, nie pójdę do pracy u kogoś". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Iwona Węgrowska utworem „Niegrzeczna” zapowiada kolejny etap w karierze: "Singiel pokazuje nową mnie"

Na scenie Dzień Dobry Wakacje: Iwona Węgrowska i jej "Kobiecy świat"

Iwona Węgrowska w drugiej ciąży! "Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpuściła, stał się cud"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości