Gwiazdy

Iwona Węgrowska w drugiej ciąży! "Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpuściła, stał się cud"

Gwiazdy

Fot. Bartosz Krupa / East News

Iwona Węgrowska przygotowuje się na prawdziwe życiowe rewolucje. Artystka w rozmowie z Pudelkiem ogłosiła, że wraz z ukochanym spodziewają się drugiego dziecka. To nie jedyne niespodzianki.

Powrót Iwony Węgrowskiej na scenę

Iwona Węgrowska zasłynęła z piosenki „Pokonaj dziś siebie” nagranej z zespołem Feel. Po długiej przerwie wokalistka powróciła do branży muzycznej, a dla fanów jeszcze w tym roku przygotowuje małą niespodziankę. Artystka pracuje nad nową płytą. Niedawno w sieci mogliśmy usłyszeć i zobaczyć teledysk do pierwszego singla „Niegrzeczna”. W rozmowie z Pudelkiem gwiazda pochwaliła się kolejnym utworem „Potrafię Kochać Mniej”, którego premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia. W mediach społecznościowych artystka opublikowała zdjęcie z burzą loków na głowie i opatrzyła je opisem:

Już po metamorfozie. W czwartek sesja zdjęciowa do mojego najnowszego singla. Zobaczycie mnie w całkowicie nowej odsłonie. Usłyszycie również moją najnowszą piosenkę, będzie się działo. I Was bardzo zaskoczę, ale to bardzo

To nie koniec rewolucji. Podczas rozmowy gwiazda zdradziła sekret dotyczący prywatnego życia. Iwona wraz z partnerem spodziewa się kolejnego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie dla artystki przełomowy pod każdym względem, zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@ewakaczanowska.makeup /stylizacja/ Ewcia moja szalona wariatko??malować się u Ciebie ,to wielki zaszczyt. Jesteś najlepsza?? @burza_lokow Stella dziękuję za włosy. Ciężko mi będzie sie z nimi rozstać. Parę osób w kraju robi takie cudo?. Z całą pewnością Stella robisz to na światowym poziomie?. A teraz pare słów na temat mojego stanu?. Kiedy tak bardzo sie starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się??Przeszłam trzy poronienia??. Kiedy moja głowa zupełnie odpusciła,zajełam się pracą ,tym co kocham najbardziej ?? to stał się cud! Poprostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny? W pierwszym momencie byłam w szoku?. Kochanie mamy to??????????krzyczalam,że jestem w ciaży! Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście. Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą poraz drugi ? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, nikt inny?. Chciałabym pracować do końca. Przede mną premiera drugiego singla ,,Niebo Damy ". W listopadzie trzeci utwor,, Spokój ". Będzie się działo. Muzycznie teraz Was zaskoczę ?. Serdecznie chciałabym podziękować wszystkim mediom za wsparcie ? Ale to wszystkim! Bez Was mnie nie ma? Dziękuję @zajcewowicz za to,że mogłam liczyć na podanie tak waznej dla mnie informacji jako pierwszy @pudelek_pl . Łukasz dziękuję? i całej Twojej redakcji?? Trzymajcie kciuki teraz Moi Drodzy i bądźcie ze mną muzycznie. To dla mnie bardzo Ważne. Potrzebuję śpiewać, by żyć. To moja ogromna pasja. Dziękuję ?

Post udostępniony przez Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie)

Iwona Węgrowska w ciąży

Iwona Węgrowska powróciła do świata show-biznesu. Artystka podczas jednego z wywiadów ogłosiła radosną nowinę. Wraz z ukochanym Maciejem Marcjanikiem oczekuje potomka. Będzie to już drugie dziecko pary, 5 lat temu na świat przyszła córka Lilia. Chociaż związek piosenkarki i Macieja był dość burzliwy, miłość przetrwała przeciwności losu. Jeszcze w 2017 roku Iwona ogłosiła w mediach zakończenie związku, kilka miesięcy później pochwaliła się zaręczynami, a w 2019 roku planowała ślub. W niedługim odstępie czasu para ponownie się rozeszła. Silne uczucie tych dwojga pozwoliło zażegnać wszelkie kryzysy. Teraz oboje cieszą się radosną nowiną. Iwona na Instagramie zdradziła także, że od długiego czasu starała się o dziecko.

Kiedy tak bardzo się starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się. Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpuściła, zajęłam się pracą, tym co kocham najbardziej, to stał się cud! Po prostu któregoś dnia źle się poczułam, kupiłam test i okazał się pozytywny. W pierwszym momencie byłam w szoku. Kochanie mamy to, krzyczałam, że jestem w ciąży! Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście. Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała, by wszystko było ok . Zostać mamą po raz drugi? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie, jaka jestem szczęśliwa. Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, jak nikt inny. Chciałabym pracować do końca. Przede mną premiera drugiego singla ,,Niebo Damy ". W listopadzie trzeci utwór,,Spokój” .Będzie się działo. Muzycznie teraz Was zaskoczę

- napisała Iwona pod postem.

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości