Gwiazdy

Irina Shayk pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

Gwiazdy

Aktualizacja:

„Bywają takie dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części” - mówi Irina Shayk o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Słynna modelka w wywiadzie dla magazynu "Vogue" po raz pierwszy zdecydowała się skomentować rozpad swojego związku z aktorem.

Irina Shayk i Bradley Cooper

Rosyjska modelka przez cztery lata związana była z uznawanym za jednego z najprzystojniejszych aktorów - Bradleyem Cooperem. Para zaczęła się spotykać w 2015 roku. Wcześniej Irina Shayk związana była z portugalskim piłkarzem, Cristiano Ronaldo. Jednak to amerykański aktor wydawał się być miłością jej życia. Para ma trzyletnia córkę Leę De Seine. Jednak Irina Shayk i Bradley Cooper w lipcu 2019 roku zdecydowali się zakończyć swój związek. Dlaczego się rozstali? Pojawiało się wiele spekulacji, żadna nie została oficjalnie potwierdzona przez żadna ze stron. Teraz o kulisach relacji Irina opowiedziała w rozmowie z brytyjską edycją miesięcznika "Vogue".

Myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwoje wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt

- powiedziała modelka.

Romans na planie filmu „Narodziny Gwiazdy”?

Film swoją premierę miał w sierpniu 2018 roku. Od tamtej pory dużo mówiło się o rzekomym romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi. Podczas ubiegłorocznej gali rozdania Oscarów wykonali piosenkę „Shallow”, pochodzącą ze ścieżki dźwiękowej filmu, w którym razem wystąpili. Na scenie nie szczędzili sobie czułości, co stało się kolejnym powodem plotek o łączącym ich uczuciu. Piosenkarka i aktor zostali później przyłapani na wspólnym spotkaniu. Portale plotkarskie rozpisywały się o ich romansie. Jak się później okazało, ku rozczarowaniu wielu fanów filmu, wszystko było tylko marketingową grą. Lady Gaga i Bradley Cooper nabrali wszystkich.

Wymyśliliśmy to wszystko – stworzyliśmy pewnego rodzaju przedstawienie

- potwierdziła Lady Gaga w wywiadzie dla "ELLE USA".

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości