Gwiazdy

Irina Shayk i Bradley Cooper znowu razem?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?

Zagraniczne media donoszą, że Irina Shayk i Bradley Cooper wrócili do siebie. Modelka i aktor zostali przyłapani przez paparazzi, jak spacerują pod rękę ulicami Nowego Jorku. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Historia związku Bradleya Coopera z Iriną Shayk 

Aktor Bradley Cooper i modelka Irina Shayk przez cztery lata uchodzili za zgodną parę, a świat show-biznesu ich pokochał. W 2017 roku powitali na świecie córkę Leę. Natomiast dwa lata później, po gali rozdania Oscarów, ku zaskoczeniu wszystkich się rozstali.

Spekulowano, że amerykański gwiazdor miał romans z Lady Gagą, z którą zagrał w filmie pt. "Narodziny gwiazdy". Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, ale mimo że drogi Coopera i Shayk się rozeszły, pozostali w koleżeńskich stosunkach ze względu na dobro dziecka. W jednym z ostatnich wywiadów Irina podkreśliła, że aktor znakomicie odnajduje się w roli ojca. - Bradley to najwspanialszy tata! Do niedawna nie rozumiałam terminu "współrodzicielstwo" - mówiła modelka.

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócili do siebie?

Niedawno paparazzi przyłapali byłych partnerów, jak spacerują po ulicach Nowego Jorku. Irina Shayk szła pod rękę z uśmiechniętym Bradleyem Cooperem, a zagraniczne media zaczęły spekulować, że ich uczucie odżyło.

- Światowe portale i kolorowa prasa szaleją. Najnowsze zdjęcia paparazzi z Nowego Jorku pokazują, że może znów są razem - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Czyżby stara miłość nie rdzewiała? Zobacz zdjęcia w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości