Gwiazdy

Jak spędzić udanego sylwestra bez pieniędzy?

Gwiazdy

Andrzej Nejman, Rafał Rutkowski i Aldona Jankowska opowiedzieli o największych imprezach ich życia. Jak wyglądały? Czy nadal tak imprezują? Sprawdźcie też, jak możecie spędzić sylwestra jeśli nie macie pieniędzy po świętach Bożego Narodzenia.

  • Jak powinna wyglądać idealna impreza?
  • Najlepsze imprezy sylwestrowe gwiazd.
  • Jak spędzić udanego sylwestra? Praktyczne porady, jeśli nie masz pieniędzy.

Więcej: Jak spędzić sylwestra 2018 w Warszawie za darmo?

Andrzej Nejman, Rafał Rutkowski i Aldona Jankowska opowiedzieli o największych imprezach ich życia w studiu "Dzień Dobry TVN". Jak wyglądały ich imprezy? Kiedy miały miejsce? I dlaczego nigdy ich nie zapomną?

Zobacz też: Sylwester w górach. 20 razy drożej niż w inne dni w roku

Wyjątkowy sylwester Aldony Jankowskiej

Aldona Jankowska w niemal każdego sylwestra pracuje. Raz zdarzyło się - a było to dwadzieścia lat temu - że nie musiała pracować w sylwestrową noc. Jak wyglądała ta noc i dlaczego zapamięta ją na zawsze?

Pojechałam na wyśnionego sylwestra z moim chłopakiem. Nie było kart kredytowych, bankomatów, a pojechaliśmy do takiej małej miejscowości w górach, i po drodze zostaliśmy okradzeni. Wywalił nas PKS, po środku śniegu... Nie mieliśmy pieniędzy, nie mieliśmy jak wrócić. Zapukaliśmy do pierwszych lepszych drzwi. Zostaliśmy zaproszeni do środka, choć nie mieliśmy ani grosza! To był najlepszy sylwester w moim życiu! Pamiętam skoki przez ognisko, przez ciupagi, dali nam jeść, pić. Za darmo wróciliśmy do Krakowa... - opowiadała w studiu "Dzień Dobry TVN" Aldona Jankowska.

Jak spędzić udanego sylwestra? Najważniejsze porady

1. Najważniejsi są ludzie. Baw się z ludźmi, których lubisz.

2. Zapomnij o diecie! W sylwestra baw się dobrze i nie przejmuj zbędnymi kaloriami.

3. Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić sylwestra, wybierz się na imprezę plenerową. Większość wojewódzkich miast organizuje takie imprezy - i takie imprezy są za darmo!

4. Jeśli nie lubisz imprez plenerowych, zorganizuj domówkę - albo idź do znajomych na domówkę. Pamiętaj tylko o dobrym towarzystwie. Domówka również jest tańszą opcją spędzenia sylwestra.

5. Jaki pić alkohol na imprezie sylwestrowej? Pij to, co lubisz. Ilość? To już zależy od twoich predyspozycji i stanu, w jakim chcesz się znaleźć następnego dnia ;)

6. Jeśli dysponujesz większą gotówką, dobrym pomysłem jest zorganizowanie wakacji w okresie świąteczno-sylwestrowym. Kto z nas nie marzył kiedyś o spędzeniu sylwestra pod palmą, prawda?

Jak spędzić wyjątkowe sylwestra w Warszawie za darmo?

Jeśli nie masz planów jak spędzić wyjątkowego sylwestra w Warszawie, wybierz się na imprezę z TVN! Wystąpią takie gwiazdy jak: Lady Pank, Zouzy, Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, Bajm, Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek Uniatowski, Smolasty i Ania Karwan.

Sylwester rozpoczyna się na Placu Bankowym w Warszawie już o godz. 19 i potrwa do 1 w nocy. Od godz. 19.40 imprezę będzie można oglądać na żywo na antenie TVN oraz w serwisie player.pl. Gospodarzami stołecznego sylwestra będą gwiazdy stacji: Magda Mołek, Marcin Prokop, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka i Agustin Egurrola. Organizatorem imprezy jest Stołeczna Estrada.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości