Gwiazdy

Ilona Wrońska i Leszek Lichota stworzyli glamping w Jaśliskach. "Ilona od rana ciężko pracuje fizycznie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ilona Wrońska i Leszek Lichota ruszyli z własnym biznesem. Para aktorów w Beskidzie Niskim otwiera glamping, czyli luksusowy kemping. Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry Wakacje odwiedziła aktorską parę w ich "miejscu na ziemi". - Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, w którym się dobrze czujemy – podkreślił aktor.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota doskonale są znani widzom serialu "Na Wspólnej". Na co dzień tworzą zgrany duet, a owocami ich miłości jest dwójka pociech. Prywatnie są miłośnikami spędzania czasu na łonie natury i właśnie z tej pasji zrodził się ich najnowszy biznes, czyli glamping we wsi Jaśliska.

Kulisy powstawania glampingu

Leszek Lichota poznał Beskid Niski przy okazji kręcenia filmu "Boże ciało" Jana Komasy. – Ta wieś była bohaterem tej opowieści. Wtedy też przyjechała do mnie Ilona. Poznając tych ludzi, te miejsca poczuliśmy, że odpoczywamy tu. Ładujemy baterie – powiedział aktor w rozmowie z Kingą Burzyńską. – Poczuliśmy, że to może być też kawałek naszego miejsca – dopowiedziała aktorka.

Para zaczęła więc rozglądać się za działką. - Cały ten teren - prawie 2 hektary - były zachwaszczone - wspominał Leszek Lichota. Aktorzy zakasali rękawy do pracy i przez trzy miesiące doprowadzili miejsce do porządku i postawili 6 namiotów.

- Leszek jest bardziej koncepcyjny. Czasami wymyśla rzeczy, które za chwilę musi pozmieniać, bo cały czas myśli, dopracowuje w głowie. Ilona od rana ciężko pracuje fizycznie. Kiedy chłopaki muszą zrobić sobie kawę, to Ilona przerywa, robi chłopakom kawę, po czym wraca do swojej taczki. Jest mega zaangażowana. Podziwiamy ją wszyscy – wyjawił Sebastian Szałaj, przyjaciel aktorów.

Galmping Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty

Para mogła liczyć na pomoc nie tylko swojego przyjaciela, ale i dzieci. Obok namiotów, które przypominają domy, znajdziemy przestrzeń do zabaw, strefę relaksu, a nawet kącik zielarza, w którym można skosztować czekoladową miętę. Docelowo para na miejscu chce również wybudować dla siebie drewniany domek z wielkimi oknami. Zamierzają dzielić swój czas pomiędzy Warszawę a Beskid Niski. – Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, w którym się dobrze czujemy – podkreślił aktor.

Zobacz to wyjątkowe miejsce w materiale wideo.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości