Gwiazdy

Ilona Janyst jest w ciąży. "Na okrągło. Runda druga!"

Gwiazdy

TVN/Radek Orzel

Ilona Janyst spodziewa się drugiego dziecka. Przez kilka miesięcy utrzymywała tę informację w tajemnicy. Gdy poczuła, że nastał odpowiedni moment, ogłosiła dobrą nowinę i pochwaliła się sesją zdjęciową z zaokrąglonym brzuchem.

Ilona Janyst zostanie mamą

Ilona Janyst znana jest m.in. z roli Gabi w serialu "Na Wspólnej". Aktorka dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Wraz ze swoim mężem, Pawłem, przywitali na świecie córeczkę, której nadali imię Maja. Jak się okazuje, teraz Ilona ponownie jest w ciąży. Jej fani do tej pory nie wiedzieli, że spodziewa się dziecka. Choć jest aktywna w mediach społecznościowych, to przez wiele tygodni udawało się jej nie pokazywać powiększającego się brzucha.

Gwiazda opublikowała w sieci kilka fotografii z ciążowej sesji. W pięknej, zwiewnej sukience pozuje na tle pola kapusty. Na jednym ze zdjęć widać również jej męża. Paweł Janyst wygląda na bardzo zadowolonego, że niedługo po raz kolejny zostanie tatą.

- Na okrągło. Runda druga! - napisała na Instagramie.

Fani gratulują Ilonie i cieszą się jej szczęściem. "No moje najszczersze, okrągłe gratulacje", "Przewspaniały news", "Gratulacje, jak cudnie! Wszystkiego dobrego dla was!", "Dużo zdrówka życzę i szybkiego, łatwego rozwiązania" - czytamy w komentarzach.

Kim jest Ilona Janyst?

Ilona Janyst z domu Lewandowska jest polską aktorką telewizyjną i filmową. W 2017 roku ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Popularność przyniosła jej rola w serialu TVN "Na Wspólnej", w którym grała w latach 2015-2017. Była wówczas na początku swojej kariery. Na wielkim ekranie wystąpiła m.in. w filmie "Po prostu przyjaźń".

Prywatnie jest żoną Pawła Janysta. Mają córkę Maję, która urodziła się w 2019 roku. Teraz gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Nie zdradziła jeszcze płci malucha.

Zobacz także:

Zobacz wideo: To już 18 lat serialu "Na Wspólnej"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości