Gwiazdy

Ilona Felicjańska po raz drugi wyszła za Paula Montanę. Na ceremonię zaprosiła dziennikarzy

Gwiazdy

Fot. Kamil Piklikiewicz / East News

Ilona Felicjańska i Paul Montana są małżeństwem od kwietnia 2019 roku. Ceremonię powtórzyli 20 lutego w Londynie. Towarzyszyli im dziennikarze "Faktu", a my przy tej okazji przypominamy inne medialne śluby.

Ilona Felicjańska ponownie wyszła za mąż

30 gości z najbliższej rodziny i przyjaciół, Londyn, para zakochanych i dziennikarze "Faktu". Mimo, że Ilona Felicjańska i Paul Montana przysięgali już sobie miłość, postanowili zrobić to jeszcze raz. Podczas kameralnej ceremonii w Londynie, która odbyła się 20 lutego, para ponownie zawarła związek małżeński. Na ślubie obecni byli także dorośli już synowie byłej modelki, a także dziennikarze, którzy uwiecznili każdy moment ceremonii. Felicjańska-Montana miała na sobie koronkową, białą suknię, a jej mąż nie mógł oderwać od niej wzroku.

Pierwszy ślub z Paulem Montaną

Ilona i Paul Montana spotykają się od trzech lat. W kwietniu zeszłego roku była modelka przyznała, że wyszła za Paula. Zaręczyli się w Paryżu. Od lat otwarcie mówią o swojej miłości. Nawet, jeżeli pojawia się kryzys, nadal się kochają. Felicjańska zapewniała o wielkim uczuciu:

Wiem, że bardzo mnie kocha i wiem, że ja kocham jego

Celebrytka zdaje sobie sprawę, że jej ukochany jest łobuzem. Zobacz, co jeszcze mówi o ich związku.

Medialne śluby

Ilona Felicjańska i Paul Montana nie są pierwszą parą, która zaprosiła fotoreporterów na swój ślub. Do historii przeszła uroczystość w szwedzkiej Kirunie, podczas której w 2003 roku Michałowi Wiśniewskiemu i Mandarynie towarzyszyły media . Stacja TVN emitowała wówczas show „Jestem jaki jestem”. Ceremonii ślubnej poświęcono wówczas cały odcinek programu. Zawarcie małżeństwa detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich, które miało miejsce w 2019 roku w Rozalinie, zrelacjonowano w programie „Ach ten ślub”. Także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaprosili przedstawicieli prasy. Uznawany za najgłośniejszy ślub 2016 roku był szeroko opisywany w mediach.

Zobacz też:

Felicjańska walczy z nawrotek alkoholizmu

Felicjańska i Montana. "Była awanturka?"

Felicjańska o narzeczonym: "Wiem, że jest łobuzem"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości