Gwiazdy

Angelika i Igor z "Big Brothera" zaręczyli się podczas wakacji na greckiej wyspie. Fani: "Jak wy na siebie patrzycie"

Gwiazdy

Projekt bez tytułu - 2021-08-07T064718.818_Easy-Resize.com.jpg

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski brali udział w programie "Big Brother" i choć początkowo nic nie wskazywało na to, że będą razem, właśnie wyszło na jaw, że zaręczyli się i coraz bardziej poważnie planują wspólne życie.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski - historia miłości

Pół roku przed wejściem do domu Wielkiego Brata Igor zakończył swój związek związek. Nie liczył na to, że w programie spotka kogoś wyjątkowego. – Nie byłem zainteresowany pakowaniem się w żadne związki – mówił wówczas.

Gdy do mieszkańców dołączyła Angelika, pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre. Dziewczyna miała do odegrania dość nietypową rolę, która nie do końca spotkała się z ciepłym przyjęciem Igora. Już w kolejnych dniach poczuli jednak, że wiele ich łączy, w tym przede wszystkim sport. - Ja jestem zawodowym sportowcem. Angelika jest instruktorką na siłowni. Myślę, że sport miał tutaj znaczenie (…) Zaczęliśmy się dogadywać, spędzać ze sobą czas, znaleźliśmy wspólne tematy. Z koleżeństwa, z przyjaźni urodził się związek – tłumaczył Igor.

Po programie para, jak żartują, zrobiła sobie prywatnego "Big Brothera". Pandemia uwięziła ich w mieszkaniu, co pozwoliło im po raz kolejny przebywać ze sobą w trudnych warunkach i umocnić swój związek. Okazuje się, że było to niezwykle skuteczne, bowiem w mediach społecznościowych pojawiło się teraz zdjęcie, za pośrednictwem którego ogłosili swoje zaręczyny.

Igor i Angelika z "Big Brothera" zaręczyli się

Igor i Angelika dość często pojawiają się w mediach społecznościowych, oboje prowadzą konta na Instagramie i regularnie informują swoich przyjaciół i fanów o tym, czym aktualnie się zajmują. Para lubi aktywnie spędzać czas i cieszyć się każdą wspólną chwilą. W czerwcu wspominali wspólnie drugą rocznicę zakończenia programu "Big Brother" oraz drugą rocznicę ich związku.

"Dziś mijają 2 lata od momentu, kiedy zdobyłem dwa bardzo ważne medale w życiowej karierze. Ten brązowy medal za zajęcie trzeciego miejsca w "Big Brotherze" i ten ważniejszy złoty medal w pakiecie z tą panią ze zdjęcia. Druga rocznica naszego wspólnego życia właśnie dziś mija, a nasz kontrakt na miłość jeszcze trwa. Cała ta historia, począwszy od castingu była wielkim dziełem przypadku, jednakże takie przypadki jestem w stanie zaakceptować

- napisał Igor na swoim koncie na Instagramie.

Para właśnie wyjechała na Santorini, by świętować urodziny Igora. Angelika zapewniła mu wyjątkowe celebrowanie tego wydarzenia w rytm muzyki na jachcie.

Wygląda na to, że uczestnik "Big Brothera" pomyślał, że 29. urodziny i wyjątkowa sceneria na Santorini to idealny moment, by poprosić ukochaną o rękę. Wieczorem w czasie rejsu uklęknął i zadał to wyjątkowe pytanie. Swoim fanom zakochana para pokazała zdjęcia z tego momentu, a w najnowszym poście Igor napisał – "She said yes" (powiedziała tak – red.).

Fani są zachwyceni decyzją zakochanych. Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy: "Jak wy na siebie patrzycie", "No czekałam na to oglądając Wasze filmiki, gratulacje".

Zakochanej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz także:

20 lat temu Polacy oszaleli na punkcie "Big Brothera". Jak potoczyły się losy uczestników pierwszej edycji?

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski o miłości z "Big Brothera". "Nie była typem kobiety, w którym gustuję"

Jak "Big Brother" zmienił polską telewizję? Andrzej Sołtysik: "Moja żona pisała o tym pracę magisterską"

Zobacz wideo: Madzia Wójcik chce wrócić do Londynu?

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości