Gwiazdy

Igor Herbut – nowy singiel dedykowany synowi

Gwiazdy

Aktualizacja:

Igor Herbut niedawno pochwalił się utworem, który zapowiada pierwszy solowy album artysty. Nową piosenkę poświęcił synkowi. Dziś wokalista gościł w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedział o roli ojca.

Artysta 20 listopada ujawnił nową piosenkę „Jasny”. Ponad 6-minutowy utwór to miłosna opowieść skierowana do syna, który urodził się w lipcu tego roku.

Solowa kariera Igora Herbuta

Artysta przez siedem lat był liderem grupy LemON. Na swoim koncie ma nominację do Fryderyków oraz platynowe i złote płyty. W tym roku postanowił rozpocząć samodzielną karierę i wyruszył w trasę solową. Igor przedstawił się publiczności z zupełnie innej strony. Podczas koncertów w światle reflektorów stawał sam na scenie i akompaniował sobie na pianinie.

Utwór „Jasny”

Utwór „Jasny” to piosenka, która powstała w wyniku zainspirowania wydarzeniami z życia osobistego. Artysta traktuje piosenkę jako symboliczne zwieńczenie trasy oraz rozpoczęcie nowego etapu życia.

W lipcu urodził się mój syn. Ma na imię Kai. Rozjaśnił moje życie. O tym śpiewam. O tym chciałbym opowiedzieć. Moje życie stało się lepsze. Chciałbym teraz, za pośrednictwem muzyki, przekazać innym choć trochę tej miłości, którą otrzymałem. Bo ja tylko to potrafię. Tylko pisać i śpiewać.

- mówi Igor Herbut.

Jak zmieniło się życie wokalisty?

Igor słyszał wiele razy, że po narodzinach dziecka życie rodziców diametralnie się zmienia. Jednak dopiero, gdy sam doświadczył, czym jest miłość do małej istoty, zrozumiał, co otoczenia miało na myśli.

To się wszystko zmienia. Przechodzisz furtkę, zamykasz za sobą świat, który był i nagle jesteś w innym miejscu. Tak myślę, że jak rodzi się dziecko, to rodzi się też tata i mama. To jest niesamowite.

- dodał.

Wokalista przyznał, że ważnym momentem w jego życiu była chwila narodzin synka. Według niego panowie obecni przy porodzie inaczej podchodzą do odpowiedzialności.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości