Gwiazdy

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę. "To zwiastun ważnej zmiany w życiu"

Gwiazdy

Iga Śmiechowicz

Iga Śmiechowicz pochwaliła się w sieci letnią metamorfozą. Uczestniczka kultowego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postawiła na niecodzienną fryzurę i zapowiedziała życiowe zmiany. "Dawno tak "ostrożnie" nie spałam" – dodała.

Iga Śmiechowicz - metamorfoza

Iga Śmiechowicz dała się poznać jako jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od czasu emisji dziewczyna niezbyt chętnie udziela się w mediach społecznościowych i stara się nie zdradzać nowinek z życia prywatnego. Niestety sława ma czasem ciemne strony. Iga niejednokrotnie informowała, że w sieci spływa na nią fala hejtu.

- Mam poczucie, że zawsze robiłam wszystko, co mogłam, czasem mogło to być żenujące czy desperackie dla kogoś, ale dzisiaj... Nie pluję sobie w brodę, że coś mogłam więcej, czegoś nie zrobiłam. Odniosłam wiele porażek – powiedziała w rozmowie z naszą redakcją.

Z czasem Iga przestała się przejmować nieprzychylnymi opiniami i skupiła na sobie. W kwietniu zdradziła nam, że przeszła operację plastyczną uszu, które od dziecka były jej wielkim kompleksem. - Dodało mi to pewności siebie. Dla mnie to był ogromny kompleks, który towarzyszył mi przez ostatnie 15 lat – mówiła.

Obecnie szczęśliwa i zadowolona Iga prowadzi inne życie. Na Instagramie zapowiedziała małe zmiany i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Tym razem dziewczyna postawiła na długie, różowe warkocze.

Podobno zmiana fryzury to zwiastun ważnej zmiany w życiu. :) Tej zmiany na mojej głowie dokonała moja dobra koleżanka @notowarkocz :-) A zmiany w życiu muszę już dokonać sama. Dawno tak "ostrożnie" nie spałam :p z obawy o jak najdłuższy efekt. Dzisiaj mija 4 dzień! :) ale w głowie kolejny pomysł na to co na głowie! Urlop czas start!

- dodała Iga.

Fani zachwyceni zmianą

Pod postem Igi pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani z zachwytem podziwiali metamorfozę i komplementowali dziewczynę. Jak przyznali, nowa fryzura odmładza o dobre kilka lat uczestniczkę programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

"Życzę dużo miłości, jesteś kobieta o niesamowitej sile, pozdrawiam cię", "Piękne te warkocze", "Super zmiana", "Ale ta nowa fryzura z warkoczami Ciebie odmłodziła. Efekt na 20 z hakiem" - pisali fani.

Zobacz wideo: Dziś Dzień Zmiany Fryzury! Sprawdź 10 produktów, które mają dobry wpływ na włosy

Zobacz także:

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych zdjęciach pod kościołem. "Byliście dać na zapowiedzi?"

Piotr Gąsowski oczami rodziny, byłych partnerek i przyjaciół. "Nie udaje na scenie, on jest taki w życiu"

Karolina Pisarek pokazała swojego tatę. Fanka: "Myślałam, że to Piotr Adamczyk"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości