Gwiazdy

Ifi Ude - mama w domu i na scenie. Po 6 latach artystka wraca z nową płytą

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Mama w domu i na scenie
Dzień Dobry TVNMama w domu i na scenie

Na nową płytę Ifi Ude jej fani musieli czekać aż 6 lat. Po przerwie wokalistka prezentuje swój nowy krążek i zapowiada, że będą to dojrzałe utwory kobiety i matki. To wynik jej poszukiwań własnej drogi i wielu nowych doświadczeń. Na naszej scenie wykonała piosenkę "Nasze drogi złączył czas".

Ifi Ude wraca z nową płytą

Ifi Ude na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała utwór "Nasze drogi złączył czas" pochodzący z jej najnowszej płyty "Ludevo". To mieszanka różnych gatunków i kultur, ale też doświadczeń artystki.

- Bardzo lubię mieszać różne gatunki muzyczne, różne wpływy kulturowe. Jestem pół Nigeryjką, a pół Polką, dlatego naturalne jest dla mnie to, żeby korzystać z obu tych krajów - stwierdziła wokalistka.

Fani Ifi Ude na jej najnowszy album czekali aż 6 lat. Wszystko dlatego, że w życiu artystki zaszły poważne zmiany. Została mamą i tej funkcji chciała się poświęcić. Jak wspomina, te doświadczenia nie poszły na marne, bo muzyka, którą teraz prezentuje, jest wynikiem jej przemiany wewnętrznej i rozwoju.

- Zostałam mamą, zajęłam się domem, zajęłam się samorozwojem i bardzo dobrze. Ta moja nowa płyta "Ludevo", pokazuje pewną dojrzałość, taką drogę, którą przechodzi każda kobieta, która zostaje mamą - wyjaśniła piosenkarka.

"Ludevo" - płyta o słowiańskich korzeniach

Ifi Ude podkreśla, że jest też Polką i na tej płycie poszukuje właśnie słowiańskich korzeni. Po 6 latach przerwy jest to zbiór jej pracy nad sobą i poszukiwań własnej drogi, pokazuje także kobietę na różnych etapach jej życia, ale nie tylko.

- Też niezależną artystkę, która musi robić bardzo dużo, ciągle się rozwijać, ciągle się uczyć, zdobywać fundusze. Jest to taki szeroki wachlarz kobiecości - wyznała artystka.

W trakcie tworzenia tej płyty Ifi Ude dowiedziała się także bardzo dużo o sobie. Przede wszystkim, że jest pracowita, ale też, że brakuje jej wiary w siebie i jednocześnie, że ma ogromne wsparcie u kobiet. - Dojrzałych kobiet, które mają w sobie wiedzę i chętnie się nią dzielą - podsumowała.

Zobacz wideo: Ifi Ude w piosence "Nasze drogi złączył czas"

Ifi Ude w piosence „Nasze drogi złączył czas”
Ifi Ude w piosence „Nasze drogi złączył czas”
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości