Gwiazdy

Ida Nowakowska. Pytanie: czym się zajmuje? Kariera taneczna i telewizyjna

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ida Nowakowska to jedna ze wschodzących polskich gwiazd. Córka pisarza Marka Nowakowskiego, utalentowana tancerka, prezenterka telewizyjna, żona dyplomaty Jacka Herndona, który specjalizuje się w stosunkach amerykańsko-chińskich. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Świetnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior.

Ida Nowakowska-Herndon to polska tancerka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Od kilku lat mieszka w Los Angeles. Tam, podczas studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim poznała swojego obecnego męża, Jacka Herndona. Para wzięła ślub w 2015 roku

Ida Nowakowska - kariera

Córka pisarza Marka Nowakowskiego ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Była tancerką i aktorką warszawskiego teatru Roma, a także w Studio Buffo Janusza Józefowicza. Można ją było zobaczyć między innymi w spektaklach "Metro" i "Romeo i Julia". 

Ida Nowakowska tańczyła także w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w "La Bayadere" i w Lincoln Center główną rolę w musicalu "Reel to Real". Ma za sobą także debiut na dużym ekranie - zagrała główną rolę w filmie "Out of Reach" u boku Stevena Seagala.

Ida Nowakowska - You Can Dance

Była uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz (2007), którego następnie była jurorką w dziewiątym sezonie (2016). Była również jurorką w Dance Dance Dance (2019)[4] i prowadzącą programów: Przymierzalnia (2008) i Bake Off Junior (2018).

Ida Nowakowska - Instagram

Ida prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 140 tys. osób. Znajdziecie ją pod nickiem @idavictoria. Gwiazda dzieli się zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska została gospodynią piątkowych wydań jednego z programów śniadaniowych. Towarzyszy jej jako partner i współprowadzący aktor Łukasz Nowicki.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości