Gwiazdy

Klaudia El Dursi wraca do Polski. Gwiazda kończy pracę na planie 3. edycji "Hotelu Paradise"

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Klaudia El Dursi ostatnie miesiące spędziła na gorącym Zanzibarze, gdzie nagrywano program "Hotel Paradise". Piękna modelka zaprezentowała oszałamiającą sylwetkę i zdradziła, kiedy wróci do kraju. Fani nie szczędzili jej komplementów.

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi wraca do Polski

Zanim Klaudia El Dursi została prowadzącą "Hotelu Paradise", wcześniej brała udział w programie "Top Model". Z miejsca skradła serca jurorów, zdobywając Złoty Bilet, dzięki któremu ominęła bootcamp. Choć ostatecznie nie udało jej się wygrać programu (zajęła wysokie piąte miejsce), Klaudia znalazła swoje miejsce w show biznesie. Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego wpisu modelki na Instagramie, zdjęcia na planie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" najprawdopodobniej zostały zakończone.

"Hotel Paradise": Koniec zdjęć do 3. edycji

Gwiazda spełnia się nie tylko jako gospodyni programu, ale również niezwykle aktywnie działa w mediach społeczności, stale powiększając grono aktywnych i zaangażowanych fanów. Modelka, korzystając z pobytu na wyspie, często wykorzystywała rajskie pejzaże jako tło do kolejnych sesji zdjęciowych, które pojawiały się na jej profilach.

W związku z tym, że prace nad kolejnym sezonem "Hotelu Paradise" dobiegają końca, Klaudia El Dursi szykuje się już do powrotu do kraju. Prezenterka opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym zdradziła, kiedy znów pojawi się w Polsce. Uwagę fanów zwróciła nie tylko wiadomość o planowanym zakończeniu zdjęć do "Hotelu Paradise", ale również umięśniony brzuch modelki , który odsłoniła jej letnia stylizacja.

Za kilka dni wracam do Polski. Niesamowite jak ten czas upływa. 4 miesiące minęły jak jeden. Piękna lekcja życia

- napisała.

Pod postem momentalnie zaroiło się od komplementów zachwyconych fanów.

Zawsze musisz tak nienagannie wyglądać.

Cudowna.

Przepiękne zdjęcia.

Zobacz także:

Karolina Pisarek ostrzega przed koronawirusem. "Czułam, jakby moje płuca się miażdżyły"

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie i w swoim pokoju, przetrawić to wszystko

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości