Gwiazdy

Uczestnik "Hotelu Paradise" pobity. Łukasz Karpiński ofiarą brutalnego ataku

Gwiazdy

TVN7

Łukasz Karpiński z programu "Hotel Paradise" został zaatakowany. Uczestnik za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o nieszczęśliwym wypadku. Jak powiedział, czeka go długa rekonwalescencja. Co się stało?

"Hotelu Paradise" - Łukasz Karpiński został pobity

Ruszyła druga edycja "Hotelu Paradise". Jednym z uczestników radnkowego show jest Łukasz Karpiński. Jak poinfomował za pośrednictwem mediów społecznościowych, został zaatakowany. Wyznał, że uderzono go butelką w tył głowy, po czym upadł. Wskutek tego zdarzenia złamał rękę z przemieszczeniem.

Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem. Będę potrzebować od trzech do sześciu miesięcy przerwy

- powiedział na InstaStories.

Uczestnik programu trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg. Na jednym z fanpage’ów Karpńskiego opublikowano filmik, który pokazuje obrażenia, jakich doznał. Podobno mężczyzna miał rozdzielić dwóch kolegów, co jednemu się nie spodobało.

Działasz w dobrej wierze… Dostajesz z zaskoczenia butlą i wybijasz łokieć w trakcie zamroczenia i upadku. Zachowanie w moją stronę jest definicją frajerstwa(…)Tylko frajerzy uderzają z całej siły w tył głowy litrową butelką…

- mówił Łukasz Karpiński.

Łukasz Karpiński – kim jest uczestnik "Hotelu Paradise"?

Łukasz Karpiński to 24-latek mieszkający w Warszawie. Mężczyzna jest uczestnikiem drugiej edycji programu "Hotel Paradise". Na co dzień jest trenerem personalnym. Jak opisuje siebie?

Zawodowo Trener, prywatnie łamacz serc

- pisze.

Wcześniej Łukasz Karpiński brał udział w innych programach rozrywkowych, jednak bez wątpienia to udział w "Hotelu Paradise" przyniósł mu największą popularność.

"Hotel Paradise" – kiedy i gdzie oglądać

Jesień nie musi być szara i smutna – po raz kolejny bowiem dzięki "Hotelowi Paradise" możemy przenieść się do rajskiego hotelu na wyspie Bali. To tam kilkunastu uczestników toczy ze sobą grę, w której stawką są pieniądze oraz miłość. Program emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 na antenie TVN 7.

O nowym sezonie w naszym programie opowiedziała jego gospodyni, Klaudia El Dursi:

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek–Majdan gwiazdą w filmie Patryka Vegi. "Nie zagram samej siebie"

Magdalena Popławska o czwartym sezonie "Usta Usta": "Na takie śmieci z przyjemnością się wraca"

Kasia Łaska i jej wielki talent. "Dubbinguje wszystko, co jest możliwe i to robi od lat"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości