Gwiazdy

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" rozstali się? Mamy komentarz zwyciężczyni show

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Basia i Krzysiek "Hotel Paradise"
Jerzy Dudek/East NewsBasia i Krzysiek "Hotel Paradise"

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst byli uczestnikami 3. edycji "Hotelu Paradise". Po programie zrodziło się między nimi uczucie i oficjalnie zostali parą. Mieli poważne plany na wspólną przyszłość, co przypieczętowały zaręczyny. Czy ich związek przetrwał próbę czasu? W sieci krążą pogłoski, że nie są już razem. Jaka jest prawda? Zwyciężczyni show wyznała to w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

"Hotel Paradise 3". Basia i Krzysztof

Basia Pędlowska była jedną z największych gwiazd 3. edycji "Hotelu Paradise". Cieszyła się dużą sympatią pozostałych uczestników, jak i fanów. Wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Krystianem Ferretti, udało się jej dość do finału i wygrać program. Po zakończeniu show jeszcze przez kilka tygodni byli parą, jednak ostatecznie postanowili się rozstać z powodu różnic charakterów. Woleli pozostać na stopie koleżeńskiej.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W rajskim hotelu Basia zaprzyjaźniła się z Krzysztofem. Już na Zanzibarze zaczęło między nimi iskrzyć, jednak prawdziwe uczucie zrodziło się dopiero po powrocie do Polski. Opowiedzieli o tym w Dzień Dobry TVN w lutym tego roku.

- Podczas kręcenia mieliśmy dobrą, kumpelską znajomość, ale była też gra w butelkę i myślę, że wtedy już bardzo dużo się zadziało. Był namiętny pocałunek i myślę, że od tego momentu już zaiskrzyło - tłumaczył Krzysztof. - Jakaś lampka tam zabłysła i tak naprawdę wszystko się okazało już po (programie - przyp. red.) - wspominała Barbara.

We wrześniu 2021 roku Basia i Krzysiek zaręczyli się podczas wakacji w Turcji i snuli już wspólne plany.

"Hotel Paradise 3". Basia i Krzysztof rozstali się?

Od niedawna fani Basi i Krzyśka zastanawiali się, czy bohaterowie show są wciąż razem. Basia na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych i usunęła się w cień, a z profilu jej partnera na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia. Czy rzeczywiście ich drogi się rozeszły?

- Niestety, jest to prawda. Nie jesteśmy już razem od ponad dwóch tygodni - przyznała Basia w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Krzysztof do chwili publikacji artykułu nie odpowiedział na nasze pytanie. Natomiast w mediach społecznościowych opublikował oświadczenie, w którym potwierdził, że związek z Basią to już przeszłość.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości