"Hotel Paradise All Stars". Ostra wymiana zdań Nany i Łukasza. "Mam do niej wstręt"

Autor:
Justyna
Piąsta
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Łukasz Hryniewicki i Natalia "Nana" Majos kilka miesięcy temu się rozstali. Od momentu zakończenia związku nie utrzymywali ze sobą kontaktu, więc nie mieli pojęcia, że znów się spotkają na planie randkowego reality show. Ich konflikt narasta. Po emocjonującej Pandorze chłopak dał upust negatywnym emocjom. Powiedział na temat byłej dziewczyny kilka gorzkich słów.

"Hotel Paradise All Stars" - pierwsze pary w programie

W 2. odcinku "Hotelu Paradise All Stars" uczestnicy dobrali się w pary. Nie obyło się jednak bez zaskoczeń. Basia wybrała Łukasza, a Julia stanęła za Maurycym. Blondino Latino podbił serca aż trzech uczestniczek - Sary, Wiktorii i Nany. Z Grześkiem żadna z pań nie chciała stworzyć duetu. Klaudia El Dursi ogłosiła przełomową zmianę w programie.

- Kochani, jak wiecie, "Hotel Paradise" jest pełen trudnych decyzji. Dzisiaj, Blondino Latino, oszczędzę ci tego. Wszystkie trzy dziewczyny są twoje. Bierzesz to na klatę? - zapytała prowadząca.

- Super! Biorę - odpowiedział zadowolony Blondino.

Tym samym w rajskim hotelu mamy obecnie dwie pary, jeden miłosny czworokąt i jednego zawiedzionego singla.

"Hotel Paradise All Stars" - emocjonująca Pandora

Kilka godzin później mieszkańcy hotelu przystąpili do Pandory. To nieodłączny element miłosnej gry. Panie i panowie otrzymali skrzynkę z trudnymi i niewygodnymi pytaniami.

Nana musiała odpowiedzieć, czy uważa, że w 4. edycji show mogła wybrać lepszego partnera od Łukasza. Nie zwlekała z odpowiedzią. - Uważam, że tak. Na pewno mogłam wybrać lepiej. Z jakiegoś powodu się rozstaliśmy, więc uważam, że zasługuję na coś lepszego - skwitowała Nana.

- Taka jesteś cwaniutka teraz? Ciekawe - skomentował Łukasz. - Nie jesteś szczerą osobą, dziewczyno - dodał.

Z kolei chłopak został zapytany, czy jeszcze coś czuje do swojej eks. Odpowiedź nikogo nie zaskoczyła. - Kompletnie nic do niej nie czuję. Kompletnie nic - zaznaczył.

Po Pandorze Łukasz był bardzo zdenerwowany. Musiał dać upust swoim emocjom i zaczął niepochlebnie wypowiadać się na temat Nany.

- Po prostu, jak patrzę na nią, to mam taki wstręt, obrzydzenie, wszystko. Mam taki ogromny wstręt do tej osoby, że ja nie chcę, żeby ona była gdzieś w moim otoczeniu. A ona tutaj wparowała. Mam nadzieję, że nie będzie mi wchodziła pod nogi, między nogi, gdziekolwiek. Żeby nie zakłócała mojego spokoju, tak to powiedzmy - stwierdził kpiąco.

Uczestnik "Hotelu Paradise All Stars" nie musi się jednak obawiać, gdyż jego eks zupełnie nie jest zainteresowana nawiązaniem z nim kontaktu. Niestety, dopóki będą mieszkać pod jednym dachem na karaibskiej wyspie, będzie im trudno unikać spotkań. Czy w trakcie programu uda im się dojść do porozumienia? O tym przekonamy się już wkrótce.

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości