Gwiazdy

Smutny moment w "Hotelu Paradise 6". To pierwsza taka sytuacja w tej edycji

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Hotelu Paradise 6"

Losy uczestników "Hotelu Paradise" są przewrotne. Jednego dnia czują się pewnie, bo mają stałego partnera, a innego mogą już pakować walizki i żegnają się z rajem. Najnowszy odcinek programu będzie obfitował w wielkie emocje. Mieszkańcy podejmą jedną z najtrudniejszych decyzji.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 19. odcinku?

Camilla, Dawid i David są nowymi uczestnikami "Hotelu Paradise". Otrzymali tajemniczy list, którego treść znacząco wpłynie na dalszy bieg wydarzeń. Ich zadaniem będzie wytypowanie trzech osób. Jakimi kryteriami będą się kierować? Co się stanie ze wskazanymi osobami? Jedno jest pewne - zarówno dziewczyny, jak i chłopaki, nie będą mogli powstrzymać łez. Przed nimi najsmutniejszy wieczór od początku programu.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dawid na początku szukał miłości, ale teraz staje się wyrafinowanym graczem, który rozgryzł zasady miłosnej rozrywki. Zawiązuje sojusze i myśli taktycznie. Wie, z kim musi się zakolegować, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Postanowi wyznać Adamowi, który z chłopaków chciałby być w parze z Angeliką. Adam weźmie sprawy w swoje ręce. Angelika nie będzie z tego zadowolona.

Uczestnicy czują w powietrzu napiętą atmosferę. Zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie, tym razem to jeden z panów pożegna się z rajem. Dawid i David zawalczą o skrzynkę z niespodzianką. Może w niej być immunitet, blokada pary albo pusta kartka. Któremu z nich uda się zdobyć nagrodę? Tego dowiemy się w najbliższym odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości