Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj rozstaną się? "Mam dosyć robienia ze mnie krzykaczki"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Hania zdenerwowała się na Mikołaja
"Hotel Paradise 6". Hania zdenerwowała się na Mikołaja
wideo 2/4

Ciemne chmury zawisły nad "Hotelem Paradise", bo zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem jedna z dziewczyn opuści program. Podczas spotkania z Rajską Wyrocznią Hania usłyszy coś, czego bardzo się obawiała. To zapoczątkuje jej sprzeczkę z Mikołajem. Wszystko wydarzy się na chwilę przed eliminacją.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 25. odcinku?

Single w "Hotelu Paradise" mają przywileje. Dlatego Camilla, jedyna dziewczyna bez pary, otrzyma możliwość, by pójść na randki ostatniej szansy. Wybierze trzech chłopaków i będzie mogła porozmawiać z nimi sam na sam. Czy któryś z panów da jej cień nadziei, że wybierze ją na Rajskim Rozdaniu?

Magda jako nowa uczestniczka dostanie szansę od raju. Będzie mogła wylosować jedną z trzech tajemniczych szkatułek. Są tam: immunitet, blokada pary i pusta kartka. Co znajdzie się w jej pudełku? Magda pozna prawdę dopiero wieczorem.

Spotkanie z Rajską Wyrocznią będzie emocjonującym wydarzeniem. Hania dowie się czegoś negatywnego o Mikołaju, co będzie punktem zapalnym do burzliwej kłótni. Oboje zaczną unosić się honorem.

- Mam dosyć robienia ze mnie krzykaczki i psychopatki. Zrobię to, co już chciałam od dawna. Mam dość. I to już nie chodzi tylko o to, co było na Wyroczni. Ogólnie, o sam fakt, że mam dosyć - wyzna zdenerwowana Hania w rozmowie z Angeliką.

Co to oznacza? Czy relacja Hani i Mikołaja stanie się przeszłością? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości