Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Uczestnicy zmierzą się w sportowej konkurencji. Stawka będzie wysoka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Moniki i Grzegorza
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Moniki i Grzegorza
wideo 2/2

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" panowie będą musieli się wykazać siłą mięśni i wytrzymałością. Ten, który przegra, odczuje konsekwencje na własnej skórze. Związek Hani i Mikołaja przechodzi kryzys. Pojawienie się nowej osoby w programie, może osłabić ich relację.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 17. odcinku?

Do mieszkańców "Hotelu Paradise" dołączyła Camilla. Szybko się okazało, że singielka dobrze zna się z Adamem. Mieli kontakt na długo przed udziałem w show, ale tej informacji nie zdradzili swoim kolegom. Angelika, obecna partnerka Adama, czuje się zagrożona, bo nie wie, czy może zaufać swojemu chłopakowi. Czeka ich szczera rozmowa na temat.

Dziewczyny z niecierpliwością wypatrują nowego uczestnika. Ich życzenie wkrótce może się spełnić, ale wiele wskazuje na to, że nie wszystkie będą miały okazję go bliżej poznać. Klaudia El Dursi postawi pewien warunek. Panowie zmierzą się w sportowej konkurencji. Tym razem nie będzie się liczyło to, kto wygra, lecz kto przegra. Zwycięzca nie dostanie nagrody, za to przegrany poczuje gorzki smak porażki.

Do tej pory Hania i Mikołaj byli jedną z najsilniejszych par w rajskiej willi, ale ciągłe nieporozumienia i sprzeczki osłabiły ich relację. Pewna osoba może chcieć to wykorzystać. W jaki sposób? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku reality show.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości