Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Hania ma problemy ze zdrowiem. Będzie potrzebna interwencja medyka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Mikołaj wspiera Hanię
"Hotel Paradise 6". Mikołaj wspiera Hanię
wideo 2/2

Nowy tydzień w "Hotelu Paradise" zwiastuje wielkie zmiany, a mieszkańcy rajskiej willi czekają na wejście nowych singli. Hania od kilku dni skarży się na złe samopoczucie. Noc po Rajskim Rozdaniu będzie dla niej bardzo ciężka. Uczestnicy wezmą udział w imprezie na plaży. Tam będzie czekać na nich wyjątkowa niespodzianka.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 16. odcinku?

Hania ma poważne problemy ze zdrowiem. Osłabiona odporność i wysoka temperatura dadzą się jej we znaki. Niezbędna będzie interwencja medyka. Koledzy i koleżanki są zaniepokojeni jej stanem, dlatego postarają się zapewnić jej spokój, by mogła odzyskać siły i wrócić do formy.

Podczas minionego Rajskiego Rozdania Szahira i Piotr znów zostali parą. Każdego dnia coraz bardziej się do siebie zbliżają, a Szahira powoli zaczyna angażować się w relację ze swoim partnerem. Czy uda im się stworzyć trwały związek? Wiele wskazuje na to, że ktoś może popsuć im plany...

Mieszkańcy rajskiej willi otrzymają list z wesołą wiadomością. Na kilka godzin opuszczą mury hotelu i pójdą na plażę. Tam wśród surferów i przy dźwiękach klubowej muzyki będą się świetnie bawić. Gdzie jest haczyk? W tym programie nic nie dzieje bez przyczyny. Z kolei wieczorna impreza w basenie zakończy się sprzeczką Szahiry i Mikołaja. Chłopak, kiedy da się ponieść emocjom, potrafi być bardzo uszczypliwy. Jak zakończy się ten konflikt? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości