Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Konkurencja ostatniej szansy. Dziewczyny zawalczą o cenną nagrodę

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Dziewczyny walczą o cenną nagrodę
"Hotel Paradise 6". Dziewczyny walczą o cenną nagrodę
wideo 2/3

Nadchodzi Rajskie Rozdanie. Po raz kolejny jedna z dziewczyn opuści program. Przed eliminacją panie wezmą udział w sportowym zadaniu, a zwyciężczyni będzie mogła wpłynąć na losy innych uczestników. Mieszkańcy hotelu czekają na spotkanie z Rajską Wyrocznią. Czego się dowiedzą?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 15. odcinku?

Na początku 15. odcinka 6. edycji "Hotelu Paradise" dziewczyny będą musiały się wykazać sprytem i pływackimi umiejętnościami. Konkurencja w basenie nie będzie prosta, ale wysiłek się opłaci. Nagroda zapewni bezpieczeństwo jednej z uczestniczek. Ewelina i Anastazja są obecnie singielkami, więc to im najbardziej powinno zależeć na wygranej.

Bohaterowie show czują, że atmosfera w hotelu gęstnieje. Zaczną się potajemne rozmowy, by ustalić, kto z kim połączy się w parę, a kto będzie musiał spakować walizki. Czy rozmowy tuż przed Rajskim Rozdaniem przyniosą zamierzony efekt?

Panie i panowie z niecierpliwością czekają na rozmowę z Klaudią El Dursi. Rajska Wyrocznia szczerze odpowie na zadane przez nich pytanie. Jedni będą zadowoleni z tego, co usłyszą, a drudzy potwierdzą swoje najgorsze obawy. Hania nie będzie kryła negatywnych emocji i zezłości się na swojego kolegę.

Jaki będzie wynik eliminacji? Która z pań zakończy swoją przygodę w raju i straci szansę na miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

Uczestniczki "Hotelu Paradise"
Uczestniczki "Hotelu Paradise" przed Rajskim Rozdaniem Uczestniczki "Hotelu Paradise" Źródło: mat. prasowe
Uczestnicy "Hotelu Paradise"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" przed Rajskim Rozdaniem Uczestnicy "Hotelu Paradise" Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Uczestnicy "Hotelu Paradise"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" przed Rajskim Rozdaniem Uczestnicy "Hotelu Paradise" Źródło: mat. prasowe

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości