Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Szahira popłakała się przez Mikołaja. "Najbardziej boli to, że jest uderzane w moją wagę"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Hotelu Paradise 6"

W 13. odcinku "Hotelu Paradise" aż iskrzyło od emocji. W trakcie zabawy między Mikołajem a Szahirą wywiązała się dyskusja, która miała smutne zakończenie. Uczestniczka pękła i zaczęła płakać, bo kolejny raz usłyszała komentarz na temat swojego wyglądu.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzyło w 13. odcinku?

Po emocjonującym poranku, kiedy to nastąpiła wymiana partnerów w parach, uczestnicy mieli zrelaksować się podczas wieczornej imprezy. Otrzymali specjalną skrzynię, w której czekały na nich przebrania. Szampańska zabawa trwała w najlepsze, kiedy nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Mikołaj postanowił sprawdzić, która z jego koleżanek była najlepiej ucharakteryzowana. Tworząc ranking, powiedział o kilka nieodpowiednich słów za dużo.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 13. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Rozmowa Eweliny i Anastazji
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Eweliny i Anastazji
wideo 2/3

- Ej, dziewczyny! Pokażcie się wszystkie. Muszę ocenić, która jest najpiękniejsza. Pokaż się Szahira, no ty jesteś najbrzydsza. Najładniejsza jest Hania - powiedział Mikołaj.

Dziewczyny były zaskoczone. W szczególności zdziwiła się Szahira. - Czemu jestem najbrzydsza? - zapytała.

Mikołaj nie zorientował się, że jego wypowiedź była niestosowna. Oceniając przebranie Szahiry, uderzył w jej czuły punkt.

- No jak ty wyglądasz, kobito. Jakbym cię zobaczył w bramie, to uciekałbym, ile mogę. Przynajmniej szczery jestem. Nie doceniasz tej szczerości? - odparł.

Szahira nie wytrzymała i zaczęła płakać. - Wydaje mi się, że osoby, które cisną po drugiej osobie, to wynika z ich kompleksów, z tego, jak żyli, czego są nauczeni. Wszystko, co robimy dzisiaj, bierze się skądś.. On dzisiaj po mnie ciśnie i śmieje się cały czas z tego, że ja kebab, że ja taka i taka. Sama zaczęłam się z tego śmiać, jak mnie nazywa, ale tylko dlatego, żeby nie dać po sobie znać. Mnie najbardziej boli to, że jest uderzane w moją wagę. Ja z tym walczę bardzo mocno, a cały czas to gdzieś tam się za mną ciągnie. To jednak boli, ja jestem kobietą, nie jestem taka silna. Jego zdanie mnie niby nie interesuje, ale jego zdanie to jest zdanie większości. Jest mi przykro po prostu. Pękłam - wyznała.

"Hotel Paradise 6". Szahira i Mikołaj

To nie był koniec dyskusji. Szahira i Mikołaj zaczęli sprzeczać się na temat tego, kto spiskuje w programie. Mikołaj uniósł się, że Szahira chciała wyeliminować z programu Grześka i namawiała Ewelinę, by nie łączyła się z nim w parę.

Tego wieczoru oboje nie mogli dojść do porozumienia. Postanowili wrócić do rozmowy następnego dnia.

- Chciałem cię przeprosić. Wczoraj to może nie był odpowiedni moment, żeby poruszać takie tematy. Szczególnie, że była impreza, mieliśmy dobrze się bawić, a nasze humory zostały gdzieś tam popsute. Sorki, że w ogóle ja się wtrącam w to wszystko. Mam takie przemyślenie, że warto pewne tematy odpuścić, bo myślę, że do niczego dobrego to nie prowadzi mimo szczerych chęci - przyznał Mikołaj.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości