Gwiazdy

Nowa singielka weszła do "Hotelu Paradise". Interesuje się kosmosem i energią czakr. Jak wygląda?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Hotel Paradise 6: Odcinek 11, Hania i Mikołaj
Hotel Paradise 6: Odcinek 11, Hania i Mikołaj
wideo 2/3

W "Hotelu Paradise" ktoś musi odpaść, żeby zrobić miejsce dla nowej osoby. W poprzednim odcinku z programem pożegnała się Wiktoria, a już niedługo później do uczestników dołączyła nowa singielka. Piękna blondynka może niejednemu chłopakowi zawrócić w głowie. Kim jest i jak wygląda?

"Hotel Paradise 6". Nowa singielka

Za nami emocjonujące Rajskie Rozdanie. Ewelina zdobyła immunitet i połączyła się w parę z Grzegorzem. Już żadna inna dziewczyna nie mogła do niego podejść. Hania stanęła u boku Mikołaja, Anastazja złączyła się z Igorem, a Monika z Adamem. Piotr miał twardy orzech do zgryzienia - musiał wybrać między Szahirą a Wiktorią.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ostatecznie Piotr swoją dłoń położyć na ręce Szahiry i tym samym Wiktoria opuściła rajską willę. Uczestnicy doskonale wiedzieli, że kiedy jedna osoba odchodzi, inna szybko zajmuje jej miejsce. Do "Hotelu Paradise" dołączyła piękna, 22-letnia Angelika, studentka ze Środy Wielkopolskiej.

Angelika "Hotel Paradise 6"
Angelika "Hotel Paradise 6" Angelika "Hotel Paradise 6" Źródło: materiały promocyjne

Chciałaby pracować jako specjalista ds. PR lub stylistka na sesjach zdjęciowych. Moda to jej największa pasja od dziecka. Coco Chanel jest jej guru. Nieodłączną częścią życia Angeliki jest sport. Od dwóch lat praktykuje jogę, a wcześniej trenowała lekkoatletykę. Interesuje się kosmosem i energią związaną z czakrami, fascynuje ją astrologia. Regularnie medytuje i stara się żyć w harmonii ze sobą. Uczy się jak działa kosmogram, w jaki sposób planety wpływają na nasze zachowanie, bawi się w odczytywanie znaków zodiaku na podstawie ludzkich zachowań.

22-latka potrafi bardzo szybko się zauroczyć. Była w kilku związkach, które trwały od 2 miesięcy do 1,5 roku. Na jej relacje z mężczyznami ogromny wpływ mają pory roku. Latem zakochuje się jak szalona, a gdy temperatura spada, uczucia też gasną. Jej ideał to wysoki mężczyzna o pięknych oczach i zniewalającym uśmiechu. Musi być zdecydowany, pracowity i inteligentny. Angelika lubi mężczyzn o atletycznej sylwetce.

Angelika "Hotel Paradise 6"
Angelika "Hotel Paradise 6" Angelika "Hotel Paradise 6" Źródło: materiały promocyjne

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości