Gwiazdy

Namiętna noc w "Hotelu Paradise". Magda w samej bieliźnie zatańczyła przed Grzegorzem

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Hotelu Paradise"

Grzegorz i Magda przetarli szlaki uczestnikom 6. edycji "Hotelu Paradise". Po namiętnych pocałunkach i czułych gestach, odważyli się na kolejny krok. Wieczorem w sypialni dziewczyna założyła seksowną bieliznę i wykonała uwodzicielski taniec specjalnie dla Grzesia. Co jeszcze się wydarzyło?

"Hotel Paradise 6" 29 odcinek - Magda i Grzegorz

Z dnia na dzień relacja Magdy i Grzegorza staje się poważniejsza. Noce w jednym łóżku zdecydowanie ich do siebie zbliżyły. Obecnie tworzą jeden z najsilniejszych związków w programie i wiele wskazuje na to, że nie kierują się taktyką, lecz uczuciami. Grzesiek nie ukrywa, że zauroczył się w Madzią. 18-latka podoba mu się nie tylko wizualnie, ale również i z charakteru. Z kolei ona odwzajemnia jego fascynację i przyznaje, że wreszcie w programie znalazła mężczyznę, który lubi się przytulać, wspiera ją w trudnych chwilach i okazuje jej dużo uwagi.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 29. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Co Grzegorz chciałby otrzymać w prezencie od Magdy?
"Hotel Paradise 6". Co Grzegorz chciałby otrzymać w prezencie od Magdy?
wideo 2/5

W 29. odcinku "Hotelu Paradise" Grzesiek rozpoczął z pozoru niewinną rozmowę ze swoją partnerką. - Jesteś takim typem człowieka, który lubi dawać prezenty czy otrzymywać? Jakie robisz prezenty partnerowi? - zapytał.

- To zależy w sumie. Lubię niespodzianki. Wiesz, co jest fajnym prezentem? Na przykład otworzenie drzwi w jakimś fajnym stroju - odparła Magda.

- Ale zaj***iście! W głębi duszy czekałem, aż mi to powiesz. (...) To kiedy mogę się spodziewać prezentu? - kontynuował.

Magda nie zamierzała zwlekać z odpowiedzią. Zamiast słów postawiła na mowę ciała. Wieczorem, kiedy mieszkańcy rajskiej willi kładli się spać, w sypialni Grzegorza i Magdy zrobiło się bardzo gorąco. Bynajmniej nie dlatego, że przestała działać klimatyzacja.

Magda "Hotel Paradise 6" Źródło: Player.pl

"Hotel Paradise". Seksowny taniec Magdy

Kiedy Grzegorz ujrzał Magdę w czarnym, koronkowym stroju, nie mógł oderwać od niej wzroku. To pobudziło jego wyobraźnię. - Chciałbym zobaczyć jeszcze, jak w takim stroju ładnie tańczysz. I zobaczyć, jak taki strój ładnie z ciebie schodzi - powiedział.

- A to już niedaleka droga. Znaczy, no co ja mówię, na pewno nie tutaj - odpowiedziała Magda.

Chwilę później Magda postanowiła spełnić życzenie swojego partnera. Specjalnie dla niego zaprezentowała taneczne umiejętności i oczarowała go kokieteryjną choreografią. Grzegorz był zachwycony.

- Chodź do mnie, chcę cię przytulić. Czyja jesteś? - zapytał.

- Tylko twoja - stwierdziła Magda.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości