Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Ostra kłótnia Angeliki i Adama. Jeden z chłopaków opuści program

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Uczestnicy zaplanowali, kto odpadnie z programu
"Hotel Paradise 6". Uczestnicy zaplanowali, kto odpadnie z programu
wideo 2/4

W rajskiej willi zapanowała nerwowa atmosfera. Uczestnicy przygotowują się do Rajskiego Rozdania, tym razem jeden z panów opuści program. Adam jest w nie najlepszej sytuacji, ponieważ od dwóch dni kłóci się ze swoją partnerką. Angelika da się ponieść emocjom. Co jeszcze się wydarzy w nowym odcinku?

"Hotel Paradise 6". Odcinek 20

Kiedy Angelika weszła do programu, od razu nawiązała relację z Adamem. Spodobali się sobie, tematy do rozmów się nie kończyły, a nocami, śpiąc w jednym łóżku, nie stronili od okazywania czułości. Adam był stanie porzucić Monikę, by związać się z Angelą. Minęło kilka dni i po wzajemnej fascynacji nie ma już śladu. Dojdzie między nimi do kolejnej kłótni. Czy to będzie koniec ich relacji?

Adam liczy się z tym, że może nie przetrwać najbliższego Rajskiego Rozdania. Zacznie z chłopakami ustalać plan działania, który ma zapewnić mu bezpieczeństwo. Kiedy dziewczyny dowiedzą się o spisku, nie będzie miło.

- Czyli kto odpadnie? - zapyta wprost Monika.

- Nieważne. Ale nikt z was tutaj nie będzie miał ciężkiego wyboru - odpowie Adam.

- No to od tej pory sami sobie robicie plany i zapraszam do drzwi. Nie podoba mi się to knucie za plecami dziewczyn. Albo się dogadujemy wszyscy, że wszyscy wiemy, co jest grane, albo już koniec z tymi roszadami - skwituje Monika.

Tuż przed eliminacją mieszkańcy hotelu spotkają się z Klaudią El Dursi, czyli Rajską Wyrocznią. Szczere odpowiedzi na pytania mogą wpłynąć na ostateczne decyzje uczestników. Kto odpadnie z programu? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" Źródło: mat. prasowe
Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" Źródło: mat. prasowe

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości