Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". W luksusowej willi pojawi się nowa osoba. Jak zareagują uczestnicy?

Gwiazdy

Źródło:
tvn.pl/player.pl
"Hotel Paradise 6". Co wydarzy się w 6. odcinku?
"Hotel Paradise 6". Co wydarzy się w 6. odcinku?TVN7/x-news
wideo 2/3

Przed nami 6. odcinek "Hotelu Paradise 6". Do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego, w egzotycznej Panamie zawita nowa osoba, która od razu wzbudzi zainteresowanie płci przeciwnej. A kto jej przypadnie do gustu?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 6. odcinku?

Rajskie Rozdanie wzbudziło w uczestnikach wiele gwałtownych emocji. Z programem pożegnał się Maciej, a jego koledzy w 6. odcinku zdradzili swoją taktykę.

- Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro, bo jednak chciałem, żeby Maciek został. Złapaliśmy z nim bardzo dobry kontakt, ale była to jedyna możliwość na to, abym ja mógł zostać razem z ekipą - przyznał 24-letni Grzegorz. - Zastosowaliśmy taką opcję, by tu nikt nie był pokrzywdzony - dodał 26-letni Adam. Czy mężczyźni zachowają się podobnie w stosunku do Wiktorii, a może zapewnią jej bezpieczeństwo? Czy aby na pewno jej ufają?

"Hotel Paradise 6". Nowa osoba

Każdy dzień w raju przynosi kolejne zawirowania. Tym razem uczestnicy zagrają w grę, dzięki której jeszcze lepiej się poznają. Nie wiedzą jednak, że ktoś ich obserwuje. Na tym nie koniec niespodzianek. W hotelu pojawi się bowiem nowa osoba, która będzie musiała wylosować "Szansę od Raju". Kim jest nowa uczestniczka lub nowy uczestnik? Kogo zabierze na randkę? Tego dowiecie się w 6. odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Natomiast więcej materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl/player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN7/x-news

Pozostałe wiadomości