Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Grzegorz w ogniu pytań na Pandorze. Oberwało mu się za spiskowanie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj w sypialni
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj w sypialni
wideo 2/2

Uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami podczas emocjonującej Pandory. Grzegorz i Szahira będą mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Później mieszkańcy hotelu spędzą romantyczne chwile na randkach w sypiali. Jedna z par jeszcze bardziej się do siebie zbliży.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 9. odcinku?

9. odcinek "Hotelu Paradise" rozpocznie się od Pandory. To czas trudnych pytań i szczerych odpowiedzi. Uwaga skupi się przede wszystkim na Grzegorzu. To on do tej pory rozdawał karty w grze i był prowodyrem spisków w rajskiej willi. Teraz będzie musiał stanąć prawdzie w oczy. Dlaczego chciał, by Szahira odpadła z programu? Jego odpowiedź nie będzie miła.

Po nerwowej Pandorze Wiktoria i Ewelina będą musiały poważnie porozmawiać. Liczą się z tym, że zakładając najczarniejszy scenariusz rozwoju wydarzeń, jedna z nich może zostać wyeliminowana. Kryzysowa sytuacja będzie sprawdzianem ich koleżeńskiej relacji. Dzień pełen wrażeń zakończy się randkami w sypialni. Hania i Mikołaj coraz bardziej mają się ku sobie. Szahira i Piotr otrzymają szansę, by spędzić ze sobą więcej czasu, a Anastazja i Igor wreszcie wyjaśnią niedokończone sprawy.

Na uczestników "Hotelu Paradise" czeka najważniejszy punkt show, czyli Rajskie Rozdanie. Poprzedzi je spotkanie z Rajską Wyrocznią. Czego dowiedzą się od Klaudii El Dursi? Tego dowiemy się już wkrótce.

Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Natomiast więcej materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości