Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Anastazja obraziła się na Igora. Powiedział jej kilka przykrych słów

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anastazja "Hotel Paradise 6"

W "Hotelu Paradise" czas płynie bardzo szybko. Zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego jedna z pań pożegna się z programem. Szahira i Wiktoria czują się niepewnie w swoich parach. Z kolei Anastazja i Igor przejdą pierwszy kryzys. Dlaczego?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 8. odcinku?

Od kiedy Ewelina dołączyła do grona uczestników "Hotelu Paradise", wśród pań nastał niepokój. W czasie najbliższej eliminacji któraś z nich opuści rajską willę. Rozwój wydarzeń zależy od tego, co Ewelina ma w swojej tajemniczej skrzynce. Jeśli udało się jej wylosować immunitet, będzie mogła z ulgą odetchnąć na Rajskim Rozdaniu i podejść do dowolnego chłopaka. Wówczas najbardziej zagrożone będą Szahira i Wiktoria.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Klaudia El Dursi postanowiła dać szansę uczestnikom, by lepiej się poznali i nawiązali bliższe relacje w parach. Dziewczyny i chłopaki będą zadawać sobie intymne pytania na temat życia prywatnego. Na koniec partnerzy podejmą ważną decyzję, która nie pozostanie bez konsekwencji.

Igor i Anastazja są jedną z najsilniejszych par w programie, ale w 8. odcinku "Hotelu Paradise" nastąpi niespodziewany przełom w ich związku. Anastazja nie wytrzyma ciągłych uwag ze strony Igora. Chłopak zapomniał, że czasami warto ugryźć się w język, by nie powiedzieć o kilka niestosownych słów za dużo. Czy uda im się dojść do porozumienia i pogodzą się przed Rajskim Rozdaniem?

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Natomiast więcej materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości