Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Czas na Pandorę. Hania i Angelika będą tłumaczyć się pocałunku

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestniczki "Hotelu Paradise"

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" nie były łatwe dla uczestników. Kłótnie mocno dały się im we znaki, dlatego teraz chcą w zgodzie dotrwać do Rajskiego Rozdania. Czy to, czego dowiedzą się podczas Pandory, zrujnuje ich plany i zburzy spokój?

Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 14. odcinku?

Na początku 14. odcinka nastąpią spore zmiany w parach. Obecnie Hania i Angelika są singielkami, ale mają szansę, by odbić partnerów swoim koleżankom. Wszystko zależy od tego, czy panowie będą chcieli je uratować.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Później aż cztery osoby pójdą na romantyczne randki. Uczestnicy lubią te momenty, ponieważ mogą na chwilę wyjść poza mury hotelu i pobyć sam na sam z drugą połówką. Piękny widok na wodę i piaszczystą plażę, pyszne jedzenie oraz lampka szampana będą sprzyjać intymnym rozmowom.

Jednym z najtrudniejszych elementów gry w programie jest zmierzenie się z trudnymi pytaniami na Pandorze. Wszyscy mieszkańcy rajskiego hotelu spotkają się, by szczerze porozmawiać. W centrum zainteresowania znajdą się Hania oraz Angelika. Będą musiały tłumaczyć się z pocałunku, który widzowie zobaczyli w 12. odcinku show.

"Hotel Paradise 6". Pocałunek Hani i Angeliki Źródło: Player.pl

Anastazja wciąż nie może pogodzić się z tym, że Igor, jej partner, opuścił program. To właśnie z nim chciała dojść do finału. Kiedy zaczęło rodzić się między nimi uczucie, chłopak musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise". Czy Anastazja będzie w stanie na nowo zaufać któremuś z panów? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości