Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Hani puściły emocje przed Rajskim Rozdaniem. "Serio? Jesteś takim egoistą?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Mikołaja
"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Mikołaja
wideo 2/3

Na chwilę przed Rajskim Rozdaniem zapanuje nerwowa atmosfera. Nie wszyscy mieszkańcy hotelu po spotkaniu z Rajską Wyrocznią będą zadowoleni. Dojdzie do poważnej wymiany zdań między Hanią i Mikołajem. Czy zdążą sobie wszystko wyjaśnić do czasu eliminacji?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 10. odcinku?

Tym razem to jedna z pań opuści program. Wiktoria i Ewelina dostały szansę, by wybrać się na randki. Wiki podczas spotkania z Piotrem będzie próbowała wybadać, czy ma możliwość stworzyć z nim parę.

Mieszkańcy hotelu z niecierpliwością czekają na to, czego się dowiedzą od Rajskiej Wyroczni. W poprzednich odcinkach uczestnicy zawarli fakt, by wreszcie zakończyć spiski i się pogodzić. Spory dawały im się we znaki i uznali, że lepiej jest żyć w zgodzie. Niestety, pokojowa atmosfera nie potrwa zbyt długo.

Hania ma dość konfliktów w "Hotelu Paradise". Na chwilę przed Rajskim Rozdaniem się popłacze. Mikołaj zainterweniuje i będzie chciał załagodzić sytuację.

- Mam poczucie, że wy macie coś do wszystkich chłopaków - stwierdzi Mikołaj.

- Wy? Serio? Jesteś takim egoistą, że mówisz, że wy czujecie, że my mamy coś do chłopaków. Naprawdę? - odpowie zdenerwowana Hania.

Czy Hania i Mikołaj pogodzą się jeszcze przed eliminacją? Tego dowiemy się w 10. odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Natomiast więcej materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości