Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Grzegorz zdjął koszulkę i zaimponował koleżankom. "Jest na co popatrzeć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Kto wpadł w oko Szahirze?
"Hotel Paradise 6". Kto wpadł w oko Szahirze?
wideo 2/4

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVN7 powraca "Hotel Paradise". W 6. edycji show nie zabraknie wielkich emocji, o czym przekonamy się już w pierwszym odcinku. Co się wydarzy? Który z mężczyzn najbardziej wpadł w oko dziewczynom?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 1. odcinku?

W 1. odcinku "Hotelu Paradise" poznamy nowych singli, którzy poszukując drugiej połówki, trafili do rajskiej willi w Panamie. Anastazja, Monika, Mikołaj, Szahira, Adam, Wiktoria, Igor, Hania i Grzegorz wezmą udział w miłosnej grze, w której do wygrania są wielkie pieniądze. Ich zadaniem będzie połączyć się w pary, a osoba, która zostanie bez partnera, trafi do singlówki. W tym programie liczy się nie tylko dobra zabawa. Przede wszystkim trzeba budować trwałe relacje, bo tylko w duecie można dojść do finału.

Uczestnicy szybko zadomowią się w hotelu i zaczną nawiązywać pierwsze znajomości. Willa pełna przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet zatrzęsie się w posadach. Dlaczego? Sprawcą zamieszania będzie 24-letni Grzegorz, miłośnik sportu i trener personalny influencerów oraz celebrytów.

"Hotel Paradise 6". Grzegorz zdjął koszulkę

Już w 1. odcinku programu Grzegorz zaimponował swoim koleżankom. W trakcie wieczoru zapoznawczego postanowił popływać w basenie. Kiedy zdjął koszulkę, przykuł uwagę uczestniczek. Szczególnie Szahira zawiesiła oko na jego umięśnionej sylwetce. - No... rozbiera się Gregory. Takie ciało. Jest na co popatrzeć - powiedziała.

Czy to oznacza, że ta dwójka będzie miała się ku sobie? A może Grzegorzowi spodoba się inna singielka? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 6" - kiedy i gdzie oglądać?

Premierowy odcinek 6. edycji "Hotelu Paradise" już 29 sierpnia. Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Show można oglądać także na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości