Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Grzegorz za karę będzie usługiwać Monice. "Umyjesz mi pięty"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Monika dała zadanie Grzegorzowi
"Hotel Paradise 6". Monika dała zadanie Grzegorzowi
wideo 2/5

Uczestnicy "Hotelu Paradise" wreszcie zakopią wojenny topór. Kłótnie ustąpią miejsca koleżeńskiej współpracy. Najpierw dziewczyny i chłopaki zmierzą się w bitwie na artystyczne talenty, a później przeniosą widzów na Dziki Zachód. Monika będzie miała władzę nad Grzegorzem i zacznie wydawać mu polecenia. Jej życzenia okażą się zaskakujące.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 22 odcinku?

Hania i Mikołaj po poważnej awanturze w poprzednim odcinku, będą musieli wyjaśnić kilka spraw. Mikołaj rozważa zmianę pary, jeśli jego relacja z Hanią się nie poprawi. Może to być ryzykowny ruch z uwagi na to, że niedługo kolejne Rajskie Rozdanie.

Mieszkańcy hotelu spotkają się z Klaudią El Dursi, która przygotowała dla nich artystyczne zadanie. Uczestnicy podzieleni na dwie grupy będą mogli puścić wodze fantazji i wykazać się malarskimi umiejętności. Ta grupa, która najlepiej poradzi sobie w konkurencji, będzie mogła przez cały dzień wydawać rozkazy grupie przegranych. Choć usługiwanie zwycięzcom będzie uciążliwe, to jednak wszyscy podejdą do sprawy z dużym poczuciem humoru i wreszcie atmosfera w rajskiej willi się poprawi. Monika z grupy zwycięzców wyda polecenie Grześkowi - przegranemu. Będzie musiał wyszorować jej stopy z farby i umyć pięty. To jedna z wielu oryginalnych kar, które przygotowała wygrana drużyna.

W każdej edycji bohaterowie show nagrywają film, który później oglądają na wielkim ekranie. Ty razem aktorzy-amatorzy otrzymają kostiumy oraz gadżety rodem z westernu i będą musieli samodzielnie napisać scenariusz, a także podzielić role. Słoneczna Panama na chwilę zmieni się w Dziki Zachód.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości