Gwiazdy

Wielka awantura w "Hotel Paradise 6". "W d***ch wam się poprzewracało?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Dawida
"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Dawida
wideo 2/4

Po odejściu Piotra z "Hotelu Paradise" w rajskiej willi zapanuje chaos. Kłótnia o to, kto ma spać w którym pokoju będzie dopiero preludium do wielkiej awantury. Uczestnicy wezmą udział w sportowej konkurencji w parach, a zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę, której każdy będzie im zazdrościć.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 21. odcinku?

Podczas minionego Rajskiego Rozdania Piotr podjął decyzję, że chce opuścić reality show, ponieważ brakuje mu Szahiry, a to właśnie z nią chciał być w związku. Z premedytacją podszedł do Hani, która jest w bliskiej relacji z Mikołajem od początku programu, więc wiadomym było, że uczestniczka wybierze swojego partnera, a Piotra odeśle do domu.

Po eliminacji w rajskim hotelu rozgorzała kłótnia, która będzie kontynuowana w 21. odcinku. Dziewczyny i chłopaki będą się sprzeczać o miejsce w sypialniach. Hania nie wytrzyma i zacznie krzyczeć na Dawida. On nie pozostanie jej dłużny. Nerwowa atmosfera udzieli się również Anastazji, która do tej pory była oazą spokoju. Tym razem jej czara goryczy się przeleje.

Następnego dnia Klaudia El Dursi zabierze mieszkańców hotelu na sportową konkurencję. W parach będą musieli wykonać zadanie na czas. Ta dwójka, która najlepiej się spisze, otrzyma specjalną nagrodę. Z kolei wieczorem podczas imprezy nad basenem znów dojdzie do nieporozumienia, które przerodzi się w wielką awanturę. Punktem zapalnym będą... tosty.

- A wam się wczoraj w d***ch poprzewracało, że zjedliście cały chleb tostowy? Nie mamy z czym zjeść tostów, bo nie ma chleba - krzyknie Angelika.

- Zjedliście cały chleb tostowy, to jest nie fair, bo my jesteśmy teraz głodne i nie mamy chleba. K***a, jak można robić poczwórne tosty? - doda Hania.

Jak zakończy się ta sytuacja? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise 6".

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości