Gwiazdy

Znamy kolejnych uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". Wśród nich trener personalny i asystentka stomatologa

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5" - uczestnicy

Wielkimi krokami zbliża się 5. edycja popularnego programu "Hotel Paradise". Tym razem uczestnicy zamieszkają w rajskiej willi w Panamie. Znamy czworo śmiałków, którzy będą szukać miłości w telewizyjnym reality-show. Kim są?

"Hotel Paradise 5" - Kamil Zdziebko

W tym sezonie nie zabraknie pięknych pań i przystojnych panów. Jednym z uczestników nowej edycji "Hotelu Paradise" będzie 28-letni Kamil Zdziebko z Gliwic. Pracuje na siłowni i jest trenerem personalnym. W wolnym czasie lubi chodzić na strzelnicę, jeździć na gokartach, a także wyruszać w samotne wędrówki po górach.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jako nastolatek zszedł na złą drogę. Jego codziennością stały się imprezy, alkohol i inne używki. Jednak znalazł w sobie siłę, by wyjść z kryzysu i zacząć nowe, odpowiedzialne życie. Kamil kocha być w centrum uwagi. Szczerość to jego drugie imię. Zawsze mówi to, co leży mu na sercu. W "Hotelu Paradise" nie chce szukać przelotnych romansów, on szuka miłości. Jego ideałem jest szczera i kochająca kobieta. Wygląd nie ma dla niego większego znaczenia, choć chciałby, aby przyszła partnerka była wysportowana.

"Hotel Paradise 5" - Kamil Zdziebko
"Hotel Paradise 5" - Kamil Zdziebko Źródło: materiały prasowe TVN7

"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski

Kasper Nowakowski jest 23-letnim mieszkańcem Łodzi. Prowadzi pizzerię, kiedyś był modelem, ale karierę w świecie mody porzucił na rzecz studiów. Marzy mu się sława i dlatego wziął udział w castingu do "Hotelu Paradise". Jest otwarty na ludzi, zaradny życiowo i łatwo nawiązuje znajomości. Zawsze wyróżnia się z tłumu. 

Niełatwo się zakochuje i nie dopuszcza do siebie emocji. Spotyka się z dziewczynami, ale te relacje nie kończą się związkami. Chciałby mieć u boku dziewczynę, którą mógłby się pochwalić i za którą każdy się obejrzy. Niestety... od 3 lat bezskutecznie szuka ideału. Kto wie, być może w programie uda mu się znaleźć tę jedyną? Jeśli któraś z uczestniczek będzie ładna, inteligentna, zabawna i wygadana - z pewnością wpadnie mu w oko.

"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski
"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski Źródło: materiały prasowe TVN7

"Hotel Paradise 5" - Karolina Skuratowska

Karolina Skuratowska pochodzi ze Szczecina i ma 22 lata. Jest studentką przedsiębiorczości i inwestycji. Pomaga bratu prowadzić kuchnię chińsko-wietnamską, a w przyszłości chciałaby mieć własny biznes gastronomiczny.

Karolina jest wrażliwa, ale też uparta. Bez wątpienia potrafi postawić na swoim. Od roku jest singielką. Jej relacje były zazwyczaj toksyczne. Miała dość ograniczeń i postanowiła być sama. Teraz chce wykorzystać czas, by skupić się na sobie i swoich potrzebach. Jak deklaruje, nie interesują jej przelotne romanse, jest zwolenniczką poważnych związków. Jej partner powinien być uczciwy, inteligentny, troskliwy i ambitny. Jeśli chodzi o wygląd, to uwagę Karoliny przykuje umięśniony brunet z zarostem.

"Hotel Paradise 5" - Karolina Skuratowska
"Hotel Paradise 5" - Karolina Skuratowska Źródło: materiały prasowe TVN7

"Hotel Paradise 5" - Marika Worach

Marika Worach ma 22 lata i pochodzi z Torunia. Jest kobietą wszechstronną - prowadzi studio tatuażu, jest asystentką stomatologa i barmanką. Jej pasją są motocykle i auta. Od 16 lat tańczy, gra również w piłkę nożną, siatkówkę, pływa i jeździ na rowerze.

Od kiedy pamięta, ma lepszy kontakt z mężczyznami. Uważa, że jest w wieku, w którym trzeba żyć na 100%, bawić się, popełniać błędy, zakochiwać się i szaleć. Ponad rok temu została singielką. Po rozstaniu z narzeczonym nie przekreśliła jednak swoich szans na znalezienie drugiej połówki. W hotelu chciałaby zakochać się po raz ostatni. Jej uwagę zwracają wysocy i dobrze zbudowani panowie. W partnerze szuka najlepszego kumpla i namiętnego kochanka.

"Hotel Paradise 5" - Marika Worach
"Hotel Paradise 5" - Marika Worach Źródło: materiały prasowe TVN7

TVN7 - brak koncesji

Program "Hotel Paradise" emitowany jest przez stację TVN7. Jednak 25 lutego br. wygasa koncesja na nadawanie tego kanału. TVN ponad rok temu, 23 grudnia 2020 r., złożył wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przedłużenie koncesji dla TVN7 na kolejne 10 lat.

Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. Mimo to do dzisiaj nie zapadła decyzja o rekoncesji. Bezczynność KRRiT wpływa destabilizująco na cały rynek medialny w Polsce. Działanie regulatora może doprowadzić do zamknięcia TVN7 w formule, która gwarantuje bezpłatny dostęp widzom w całej Polsce. Oznacza to, że Polacy stracą możliwość nieograniczonego korzystania z największego kanału rozrywkowego w naszym kraju.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN7

Pozostałe wiadomości