Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Duże emocje podczas pierwszej Pandory. Popłynęły łzy

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Wrażenia Grzegorza po randce z Elizą
"Hotel Paradise 5". Wrażenia Grzegorza po randce z Elizą
wideo 2/4

Zbliżają się najbardziej emocjonujące momenty w 5. edycji "Hotelu Paradise". Przed uczestnikami pierwsza Pandora oraz czas decyzji, czyli Rajskie Rozdanie. Pojawienie się nowych singli wprowadziło pozytywną atmosferę. Grzegorz nie ukrywa, że Eliza bardzo mu się spodobała i coś do niej poczuł.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzyło w 4. odcinku?

W poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" Grzegorz wygrał randkę z Elizą i miał szansę lepiej ją poznać. Piękna fotomodelka i mistrzyni tenisa stołowego zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Grzesiek ewidentnie poczuł motylki w brzuchu.

Po spotkaniu sam na sam Eliza i Grzegorz wrócili do hotelu. Singielka miała okazję poznać wszystkich mężczyzn. Dziewczęta przekonały się, że nowa uczestniczka może stanowić dla nich spore zagrożenie, bo wpadła w oko ich partnerom.

Grzesiek podzielił się swoimi emocjami z mieszkańcami hotelu. Wyznał, że serce mocniej zabiło mu do Elizy. - To było dla mnie coś pięknego, naprawdę - stwierdził.

"Hotel Paradise 5". Trudne pytania podczas Pandory

Podczas Pandory emocje sięgnęły zenitu. Klaudia powiedziała wszystkim, że Michał chciał z nią zawrzeć pakt, który miałby zapewnić im bezpieczeństwo podczas najbliższego Rajskiego Rozdania. Kiedy sprawa wyszła na jaw, Klaudia poczuła, że zawiodła zaufanie swojego partnera, dlatego zaczęła płakać. Wyrzuty sumienia wzięły górę.

Ostatnia kartka na Pandorze należała do Elizy. Miała wybrać, z którym z chłopaków chce stworzyć parę. Nowa uczestniczka wybrała Grzegorza, z którym wcześniej była na randce. Następnego dnia panowie zmierzyli się ze sobą w sportowej konkurencji. Walczyli o niezwykle ważną nagrodę – immunitet. Najszybszy okazał się Michał i to właśnie on nie będzie musiał obawiać się o swoje dalsze losy w hotelu podczas eliminacji.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki można oglądać również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości