Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Kto nie ucieszył się z powrotu Mariki? "Trzeba zlikwidować szkodnika"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Jaki plan ma Marika?
"Hotel Paradise 5". Jaki plan ma Marika?
wideo 2/4

W "Hotelu Paradise" nastąpiły wielkie zmiany. Po raz pierwszy w tej edycji osoba wyeliminowana powróciła do rajskiej willi. Marikę przywrócił Grzesiek - nowy uczestnik. Nie wszyscy domownicy byli zadowoleni z takiego obrotu spraw, a to dopiero początek zmian. Co jeszcze się wydarzy?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 32 odcinku?

Na początku 32. odcinka cała uwaga będzie skupiona na Marice. - Mam plan po prostu być szczęśliwa i patrzeć tu na siebie. Trzeba zlikwidować szkodnika, bo myślę, że jedna osoba sobie tutaj za dużo pozwoliła - stwierdzi uczestniczka.

Kuba będzie zaskoczony jej powrotem. Kilka tygodni wcześniej bardzo między nimi iskrzyło, a teraz on jest w nowej relacji. Z kolei Dominika, jego obecna partnerka, poczuje się zaniepokojona. Obawia się, że Marika będzie chciała odbić jej chłopaka. Poważna rozmowa czeka też Jaya i Marikę. Poprzednio to właśnie jego głos zadecydował, że dziewczyna musiała pożegnać się z programem. Czy wciąż czuje do niego żal? A może dawne spory odeszły już w zapomnienie?

Wieczorem uczestnicy wezmą udział w grze "prawda czy wyzwanie". Z pozoru niewinna zabawa może mieć nieprzyjemne skutki. Czy wynikną z niej kolejne spory?

"Hotel Paradise 5". Trudne wyzwanie i poważne konsekwencje

Wczesnym rankiem dziewczęta otrzymają zadanie specjalne. Kreatywność zadecyduje o przyszłości ich związków. To będzie dopiero pierwszy etap konkurencji. W kolejnym to panowie rozstrzygną, czy ich pary pozostaną bezpieczne. Będą musieli wykazać się wytrzymałością i siłą.

Co będzie stawką w tym pojedynku? Czyżby kolejny singiel miał pojawić się na horyzoncie? O tym przekonamy się w najbliższym odcinku.

Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości